Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Eye Of The Beholder: The Art Of Dungeons & Dragons Mayıs Ayında Geliyor

Eye Of The Beholder: The Art Of Dungeons & Dragons Mayıs Ayında Geliyor

2017’de geleceği duyurulan Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons belgeseli, çok yakın bir zamanda bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

X-Ray Films ve Cavegirl Productions’ın hazırladığı, yönetmenliğini ise Kelley Slagle ve Brian Stillman’ın yaptığı Eye of the Beholder: The Art of Dungeons & Dragons belgeseli alıştığımızın dışında ancak oldukça ilginç bir konuyu işliyor. 

FRP oynamış hemen herkesin hayatında en azından 1-2 kez denediği D&D’nin en güçlü taraflarından birisini daha iyi anlamak için bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihin en popüler oyunlarından birisi olan D&D’nin kitaplarındaki çizimlerin ve görsellerin hikayesini dinliyoruz.

Çok sayıda D&D çizerini, oyun yapımcısını, yazarını ve hayranını bizlerle buluşturan belgesel, 2018 yılında Gen Con’da yayınlanmıştı ilk kez. Daha geniş kitlelere ulaşmak için ise 14 Mayıs’ta internetten izlemek isteyenler için de yayınlanacağı açıklandı. Henüz platform ve fiyatlandırma konusunda detaylar belli olmasa bile yakında yeni detayların belli olacağı düşünülüyor.

Eğer siz de D&D kitaplarındaki sanat eserleriyle ilgiliyseniz bu belgeseli kaçırmamanız gerektiğini düşünüyorum. Eye of the Beholder: Art of Dungeons & Dragons‘un fragmanını da hemen aşağıda izleyebilirsiniz.