Haberler

Efsanevi Strateji Oyunu Crusader Kings’in Kutu Oyunu Geliyor!

19 Mayıs Cumartesi günü başlayan, PDXCON 2018’den birçok heyecan verici duyurunun arasında, Paradox Interactive takipçilerini şaşırtan fakat bir o kadar da heyecanlandıran bir haber vardı. Paradox Interactive‘in yıldızlarından ve türünün en başarılı oyunlarından biri olan Crusader Kings’in kutu oyunu geliyor!

Oyun şirketi, oyunlar konusundaki yelpazesini genişleterek kutu oyunları sektörüne de el atacağını duyurdu. İlk kutu oyunları için de şirketin göz bebeği Crusader Kings‘i seçtiklerini açıkladı.

İlgili Makaleler

https://www.facebook.com/ParadoxInteractive/videos/10156592615944575/

Crusader Kings kutu oyunu için PDXCON ile aynı günde başlayan Kickstarter kampanyası ise saatler içerisinde hedefe ulaştı, hatta hedefte belirtilen miktarı katlamaya devam ediyor. Oyun, Paradox Interactive ile Free League Publishing ortaklığı ile oyuncularla buluşacak. Klasikleşmiş bilgisayar oyununun oyunculara sunduğu detaylı strateji deneyimi ve Avrupa’nın en güçlü hanedanları arasındaki çekişmeler masamıza taşınacak. Oyunun, Kickstarter destekçileri ile Kasım 2018’de çıkması bekleniyor fakat piyasaya çıkış tarihi henüz duyurulmuş değil. Crusader Kings’in kutu oyununu ise Europa Universalis ve Cities: Skylines takip edecek.

Paradox Interactive, kutu oyunu gecelerimize renk katarken, oyun gecelerinden zar zor salim çıkan arkadaşlıklarımıza bir darbe daha vurmaya geliyor. Crusader Kings kutu oyunun Kickstarter kampanyasına buradan göz atabilir, detaylı bilgi alabilir ve destek olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Bir Space Marine Nasıl Giyinir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu