Edebiyat

Yeni Game of Thrones Kitabının Çıkış Tarihi Yanlışlıkla Sızdırıldı!

game-of-thrones-banner

Şüphesiz ki Game of Thrones hayranı olup da The Winds of Winter ismini duymayanımız yoktur herhalde.

Buz ve Ateşin Şarkısı serisinin altıncı kitabı olacak The Winds of Winter’ın çıkacağı günü yıllardır bekleyen hayranlar için müjdeli haber gelmiş gibi görünüyor.

The Winds of Winter’ı (Kış Rüzgarları) ürün listesine ekleyen Amazon Fransa, kitabın çıkış tarihini 9 Mart 2017 olarak gösteriyor. Sızıntının fark edilmesinin ardından açıklama yapan, George R. R. Martin’in anlaşmalı olduğu yayınevi HarperCollins ise The Winds of Winter’ın çıkışı için henüz kesin bir tarih belirlemediklerini açıkladı.

twow

Amazon’un yanlış bilgilendirmeler ile dolu geçmişi ile Game of Thrones sevenleri de dikkatsizliği ile birçok defa muzdarip ettiği gerçeği göz önünde bulundurulunca bu bilginin güvenilirliği de bir hayli tartışmaya açık hale geliyor. Bunun yanında yazar George R.R. Martin’in de birçok platformda yeni kitap üstündeki çalışmalarının bitmesine uzun bir süre olduğunu belirtmesi, sızıntının güvenilirliğini iyiden iyiye sarsıyor.

Tabii ki Martin ve yayın evi, dizinin yedinci sezonu izleyiciyle buluşmadan önce serinin bir sonraki kitabını çıkarmak adına işleri hızlandırmış olabilirler.

Umutlarımızı çok yükseltmemekle birlikte, yakın bir zamanda resmi kaynaklardan gelecek açıklamalarla önümüzdeki mart ayında The Winds of Winter’a nihayet kavuşacak mıyız, hep birlikte göreceğiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.