Edebiyat

Stephen King’in Yeni Kitabı Kan Varsa Raflarda

Çağımızın en önemli kalemlerinden biri olan Stephen King‘in yeni kitabı Kan Varsa (If It Bleeds) bugün Türkçe olarak raflardaki yerini alıyor.

Bill Hodges üçlemesindeki Bay Mercedes, Kim Bulduysa Onundur ve Son Nöbet kitapları ile Yabancı romanından hatırladığımız Dedektif Holly Gibney, King‘in son eseriyle birlikte geri dönüyor.

Kan varsa haber de vardır… Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı. Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.

Altın Kitaplar etiketiyle okuyucunun karşısına çıkan Kan Varsa, Gökçe Yavaş tarafından Türkçeye çevrildi. 432 sayfalık roman toplam 4 öyküden oluşuyor.

Ürpererek okuyun.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Stephen King'in Kara Kule Serisi Film Oluyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.