Edebiyat

Notos Edebiyat Dergisi Okurlarını Desteğe Çağırıyor

15 yıldır yayın hayatını aralıksız sürdüren edebiyat dergisi Notos, okurlarını desteğe çağırıyor.

Geçtiğimiz ay Ocak-Şubat 90. sayısını bir sayı atlayarak Mart-Nisan 90. sayı olarak yayımlamaya karar verdiklerini duyuran edebiyat dergisi Notos, Mart-Nisan sayısı için okurlarına destek çağrısında bulundu.

Derginin sosyal medya hesabından yapılan “Dayanışma İçin” paylaşımında, “Son dönemde yaşanan yıkıcı ekonomik koşullardan Notos da etkileniyor. On beş yıldır deli inadıyla bir tek sayı sektirmeden yayımladığımız Notos okurlarını desteğe çağırıyor” ifadeleri kullanıldı.

Notos’un “Dayanışma İçin” adlı çağrısı şöyle:

Son dönemde yaşanan yıkıcı ekonomik koşullardan Notos da etkileniyor. Bu nedenle Ocak-Şubat, 90. sayımızı Mart ayına ertelemiş, haberini okurlarımızla paylaşmıştık. Şimdi Mart ayı yaklaşıyor. Mart-Nisan sayımız için okurlarımızın desteğini istiyoruz.

Bir destek ürünü tasarladık. Bu ürünü aldığınızda Notos’un kâğıdını birlikte satın almış, basım ücretini birlikte karşılamış olacağız. Notos’un yakın geleceği, dolayısıyla ömrünün uzun olması için bu desteği önemli görüyoruz.

Nitelikli edebiyata, Notos’un yaşamına sunduğunuz katkı bizim için her zaman değerli. Her zaman hatırlansın diye, Notos’un Mart-Nisan sayısının bir sayfasında katkıda bulunanların adlarını anacağız.

Notos’un varlığının güvencesi okurlarıdır. On beş yıldır deli inadıyla bir tek sayı sektirmeden yayımladığımız Notos okurlarını desteğe çağırıyor.

Notos edebiyat dergisine buradan destek olabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fantezinin Kısa Hikayesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.