Haberler

Drizzt Mi, Raistlin Mi?

drizzt-raistlin-banner

Fantastik kurgu okuyucuları arasında uzun yıllardır bu kavga devam eder! Drizzt ve Raistlin kapışsa hangisi kazanır?

Tabii ki böyle bir kapışma çok olası ve mantıklı görünmüyor ancak hangi karakterin daha çok sevildiğine sizler karar verebilirsiniz?

drizzt-raistlin-resimEvet, Drizzt de Raistlin de fantastik diyarların en sevilen karakterleri arasında geliyor. Ülkemizde kimin daha fazla hayranı olduğunu göstermek de sizin elinizde.

Aşağıdaki ankette oyunuzu kullanarak hangi karakteri daha çok sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

Drizzt Do’Urden karakteri hakkında detaylı bilgiye buradan; Raistlin Majere karakteri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raistlin Majere ile ilgili video incelememize de buradan bakabilirsiniz.

Şimdi sıra sizde! Oyunuzu hemen kullanın!

Bu sayfayı paylaşarak daha fazla kişinin oy vermesini sağlayın, kazanan belli olsun!

[yop_poll id=”4″]

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Neverwinter: Elemental Evil Ek Paketi Çıktı!

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. kitaplığımda durmasına karşın ejderha mızrağı serisini okumadım henüz ancak Drizzt’i bendeki yerini alabileceğini sanmıyrm

  2. Raistlin dediğimiz kişi adına 50 milyar tane kitap yazılsa bile hala bizi şaşırtabilen hakkında okuduğumuz onca kitaptan sonra bile yapacağı hareketleri tahmin edemediğimiz bir karakter. İyinin yanında olduğunu gösterdiği zaman sevindiğimiz ama daha sonra yaptığı en ufak hareketle bile soru işaretlerini kafamızda canlandıran bir karakter. Tüm seriyi okumama rağmen anlayamadığım mükemmel ötesi derinliğe sahip bir karakter. Benim için öyle en azından. Drizzt’i ise hiç okumadığımdan uzaktan takip ettiğimden bilmiyorum o nedenle Raistlin diyorum.

  3. Raist, geçmişin ve bugünün efendisi (Fistandantilus&Majere). Geleceğin değil. Seriyi okumamış olanlar için berbat etmemek adına daha fazla açıklama yapmayacağım..
    Her 2 seriyi de okumuş biri olarak, Weiss&Hickman tarafından yazılmış olan Raistlin Majere karakteri, kesinlikle Salvatore tarafından yazılmış Drizzt karakterinden daha fazla derinliğe sahip. Drizzt sonuçta yancılıktan terfi etmiş (kendi hikayesi, ilk ortaya çıktığı kitapta yok, sonradan anayurt 3lemesi geliyor) bir karakter. Buna karşın Raist, Ejderha Mızrağı serisi demek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.