AYBABTUDizi Haberleri

Zaman Çarkı Dizisinde Moiraine’i Canlandıracak Oyuncu Belli Oldu

Yapımcılığını Amazon’un üstlendiği Zaman Çarkı dizisi her ne kadar son zamanlarda Game of Thrones ve yapım aşamasında olan Yüzüklerin Efendisi dizisinin haberlerinin gölgesi altında kalmış olsa da yavaş yavaş hak ettiği ilgiyi tekrar yakalamaya başlıyor.

Tam da bu dönemde oyuncu kadrosuyla ilgili açıklamaların yapılmasını beklerken, muhtemelen en çok merak edilen karakterlerden birini, Moiraine Damodred’i oynayacak oyuncu Amazon tarafından açıklandı. İşte karşınızda Rosamund Pike!

Oyuncuyu tanımayanlar ama kitapları okuyanlar muhtemelen iyi bir tercih olduğunu düşünmeyecektir. Çünkü kendisi sarışın, uzun boylu ve renkli gözlüyken, oynayacağı karakter siyah saçlı, koyu renk gözlü ve mensup olduğu Cairhien halkı gibi oldukça kısa, yaklaşık 158 santim.

Açıkçası şahsi fikrim, oyuncuyu tanıdığım halde uygun bir seçim olmadığı yönündeydi. Ancak En İyi Kadın Oyuncu ödülünü de kazandığı filmi Gone Girl’ü tekrar izledikten sonra, Moiraine karakterinin ketumluğunu, duygudan arınmış yüz ifadesini, kişinin bedenini delip geçen bakışlarını son derece iyi yansıtacağını düşünmeye başladım. 40 yaşındaki oyuncunun hem yaşından genç duruşu hem de gözlerinde yaşının getirdiği yorgunluğu taşıması da kendisini ideal bir Aes Sedai oyuncu adayı yapıyor aslında. Elbette tüm bunları zaman gösterecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.