Dizi Haberleri

The Lost Boys Dizi Uyarlamasına Yeni Oyuncu Kadrosu

Hatırlarsanız 2019 Mart ayında sizlerle, CW‘nin televizyon izleyicisi ile buluşturacağı The Lost Boys dizi uyarlamasının başrol oyuncularının belli olduğuna dair haberimizi paylaşmıştık. Ne var ki bu haberden sonra proje bir kez daha uzun süren bir sessizliğe gömülmüştü. Bunun sebebi, başrol oyuncularının çeşitli anlaşmazlıklar nedeniyle ekipten ayrılması ve uyarlamanın, çalkantılı bir sürece girmesiydi.

Gelen yeni haberlere göre ise bu çalkantıların en azından bir kısmı aşılmış gibi görünüyor zira The Lost Boys, yeni başrollerini bulmuş durumda.

Uyarlamanın ilk versiyonunda, başrolü Teen Wolf dizisi ile adını duyuran Tyler Posey üstlenecekti. Yeni kadroda ise Garret isimli başrol kahramanını ekranlara genç oyuncu Branden Cook taşıyacak. Garret, annesi ile şehre yeni taşınmış ağabey karakteri, yani filmdeki Michael‘ın paraleli olarak karşımıza çıkacak. Garret’ın kardeşini kimin oynayacağı ise henüz açıklanmış değil.

Ana kötü rolünde ise Lincoln Younes’i (Grand Hotel) izleyeceğiz. Younes, vampir çetesinin lideri Benjamin olarak karşımıza çıkacak. Benjamin için de filmde Kiefer Sutherland’in canlandırdığı, ağabey Micheal’ı karanlık işlere bulaştıran ve gerek gülüşü, gerekse saç modeli ile vampir sinemasında ikonik karakterlerden biri haline gelen David’in televizyon versiyonu olacak diyebiliriz. Benjamin’in kahkahası ve saçları da David kadar “çılgın” olacak mı, hep birlikte göreceğiz.

Gelelim, The Lost Boys filminin güzel Star’ını ekranlara kimin taşıyacağına. Garret‘ın ana romantik partneri olarak izleyeceğimiz ve filmde de Garret’ın paraleli Michael’ın başına çeşitli dertleri açan Star’ın paraleli, Elise adlı karakter olacak. Elise’i, adını Castle Rock ile duyuran Ruby Cruz ekrana taşıyacak.

Anne ve küçük kardeş karakterlerini ise kimin oynacağı henüz belli değil. Değişen oyuncu kadrosunun yanı sıra CW, dizinin ana senaryosunu da değiştirmiş durumda. Yeni versiyon da ana hatları ile filmi izleyecek olsa da uyarlamanın ilk senaryosu gibi doğrudan filmi ekrana taşımayacak, daha özgün bir çizgi izleyecek. İlk senaryonun, Frog Kardeşleri erkek kardeşlerden kız kardeşlere çevirme gibi değişikliklerine ne olacağı konusunda ise şuan bir bilgimiz yok.

The Lost Boys dizi uyarlamasının ne zaman ekranlara geleceği ise henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Yıldızı Conleth Hill, Bardak Tartışmalarına Noktayı Koydu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu