Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » The Lost Boys Dizisinin Yönetmeni ve Başrolü Belli Oldu

The Lost Boys Dizisinin Yönetmeni ve Başrolü Belli Oldu

Amerikan kanalı CW tarafından televizyon ekranlarına uyarlanacak The Lost Boys’un yapım aşamasına dair nihayet somut haberler almaya başladık. Dizinin yönetmeni ve başrol isimlerinden biri nihayet belli oldu.

Heather Mitchell tarafından yazılan pilot bölümü için yönetmen koltuğuna Catherine Hardwicke oturacak. Hardwicke’in öne çıkan diğer işleri arasında Alacakaranlık (Twilight) ve Thirteen yer alıyor. Başrollerden birinde de Teen Wolf dizisi ile adını duyuran Tyler Posey yer alacak. Oyuncu kadrosuna katılan diğer isimler arasında Kiele Sanchez (Kingdom), Medalion Rahimi (Still Star-Crossed) ve Dakota Shapiro (Valley of the Boom) yer alıyor. Orijinal filmde Frog Kardeşlerden birini canlandıran Cory Feldman’ın ise televizyon uyarlamasında yer alıp almayacağı konusunda ise açıklama yapılmış değil. Bunun yanı sıra, yine orijinal filmde Corey Haim’in üstlendiği Sam Emerson rolünü dizi uyarlamasında Rio Mangini (Bella and the Bulldogs) üstlenecek. 

Ayrıca dizi uyarlamasında Frog Kardeşler erkek değil, kız kardeşler olacak. Başrollerin cinsiyetlerini değiştirmek, ilk filmin çıkışının ardından çekilmesi planlanan fakat ne yazık ki rafa kaldırılan devam filmi için de düşünülen bir fikirdi. Eğer devam filmi çekilebilseydi, bu sefer bir grup kadın vampirin başının altından çıkacakları izleyecektik. Hayata geçme şansı bulamamış bu fikrin, dizi uyarlamasında değerlendirilecek gibi görünüyor. Frog Kardeşler olarak ekranda karşımıza çıkacak isimler Cheyenne Haynes (Camping) ve Haley Tju (Bella and the Bulldogs).

İlginizi Çekebilir  Ghost in the Shell SAC_2045'in İkinci Sezonu Şimdiden Onaylandı

Dizinin izleyicilerle buluşacağı tarih de henüz kesinleşmemiş detaylar arasında.