Dizi Haberleri

The Boys: Diabolical ile VCU Genişliyor

The Boys: Diabolical adlı bir animasyon serisinin geleceğini tabii ki Diabolical sözüyle ünlü Butcher’ı canlandıran Karl Urban duyurdu. Artık The Boys evreninde (VCU: Vought Cinematic Universe) geçen üç farklı diziye sahibiz.

Garth Ennisin yarattığı çizgi roman serisinden uyarlanan The Boys, üçüncü sezon çekimlerini tamamlamıştı. Biz üçüncü sezonun yayına hazırlanmasını beklerken bize hem dizi hakkında hem de The Boys ile aynı evrende geçecek yan dizi (Untitled The Boys Spinoff) hakkında bilgi veriyorlardı. Şimdi, The Boys evrenine animasyon tarzında bir yan dizi daha eklediklerini söylediler.

Animasyon serisi Monsieur Charcutier (Mösyö Şarküteri)’in ünlü sözü olan “Diabolical”ı kendisine başlık seçmiş. The Boys: Diabolical, 8 bölümlük bir antoloji dizisi olacak. Ayırca her bölümünü de başka bir yazar oluşturacak. 2022’nin başında gelecek serinin duyurusunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

YouTube player

Şüphesiz dünya üzerindeki en muhteşem hayran grubu sizsiniz. Size teşekkür etmek adına önümüzdeki yılın başında alacağınız küçük bir sürpriz hazırladık. Eric Kripke, Seth Rogen ve Evan Goldberg bazı ünlü arkadaşlarından ricada bulundu. Onlardan The Boys evreninde geçecek 8 lezzetli, biricik, kaçık ve animasyonlu bölüm yazmasını istedi.

Karl Urban

That’s Diabolical

Eric Kripke, Seth Rogen ve Evan Goldberg, The Boys dizisinin yapımcı ekibini oluşturuyor. Aynı zamanda Diabolical için bir bölüm de yazacaklar.

Bölümlerden bir diğerini ise çizgi romanların ve dolayısıyla The Boys evreninin yaratıcısı Garth Ennis yazıyor.

Ennis’e, Robert Kirkman’ın yazdığı Invincible‘ı senaryoya uyarlayan Simon Racioppa eşlik edecek.

Ayrıca Rick & Morty‘nin asıl yazarlarından Justin Roiland‘ın yazdığı bir bölüm de olacak.

Bir başka yazar ise Brooklyn 9-9 ile ünlü komedi oyuncusu Andy Samberg olacak.

Diğer yazarlar ise Eliot Glazer & Ilana Glazer, Awkwafina, Ben Bayouth ve Aisha Tyler.

Bazı muhteşem içerik yaratıcılarını bir araya getirdik ve yalnızca bir kural koyduk… Dalga geçiyorum, kural falan koymadık. Onlar da yıkıp geçtiler ve 8 beklenmedik, komik, şaşırtıcı, kanlı, acıklı ve duygusal bölüm yazdılar. The Boys’un delice olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bunu görene kadar bekleyin.

Eric Kripke

Kaynak: Variety

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Vikings: Valhalla'nın Yeni Fragmanında Kan Gövdeyi Götürüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.