Dizi Haberleri

The Boys’un Yan Dizisi Ön Üretim Aşamasına Geçti

Biz The Boys’un üçüncü sezonunun çekimleri bitti diye sevinirken Amazon bir haber daha verdi. Şimdilik Untitled The Boys Spinoff diye adlandırılan yan dizi finansal onayını aldı. Dizi ön-üretim aşamasına geçti, çekimler yakında başlıyor.

Vought’un süper kahraman yetiştirdiği üniversitesinde geçecek olan The Boys yan dizisinin geleceğini Eylül 2020’de duyurmuştuk. Sonradan diziye Lizzie Broadway ve Jaz Sinclair’in yanında Maddie Phillips, Shane Paul McGhie ve Aimee Carrero’nun da dahil olduğu haberini almıştık. Nisan ayında da Reina Hardesty kadroya dahil olmuştu.

Bu haberlerimizde dizinin senaristi ve yapımcısının Craig Rosenberg olacağını söylemiştik. Ne yazık ki Rosenberg diziden “yaratıcılık konusunda anlaşmazlıklar” sebebiyle ayrıldı. The Boys’un yapımcısı Eric Kripke ise yan diziye baş yapımcı olarak destek vermeye devam ediyor. Rosenberg’in yerine projeye Michele Fazekas ve Tara Butters dahil oldu.

Untitled The Boys Spinoff

Yan dizinin adı hâlâ belli değil. Bu sebeple X-Men parodisi olacak diziden Untitled The Boys Spinoff olarak bahsetmeye devam ediyoruz. Sony ile Amazon’un ortaklaşa üreteceği dizi The Boys ile aynı evrende geçecek. Fakat bu dizinin çok farklı bir tonda ilerleyeceği konusunda da hayranları uyarıyorlar.

Yan dizide Vought’un sahip olduğu, Amerika’nın genç süperkahramanlar için tek üniversitesindeki çekişmeleri izleyeceğiz. Dizi R-rated olacak. Nitekim hırslı ve hormonlu genç süper kahramanların fiziksel, cinsel ve ahlaksal sınırları test etmelerini izleyeceğiz. Biraz üniversite draması, biraz Açlık Oyunları, biraz X-Men parodisi içerecek dizi The Boys’un satirik temasını da sürdürmeyi istiyor.

Şu ana kadar yalnızca Seven ve Seven’a dahil olmayı isteyen diğer süper kahramanların yaşadıklarını izlemiştik. Üniversitedeki gençlerin çekişmeleri de en az bunlar kadar entrika yahut drama dolu olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Eric Kripke hayranların ne beklemesi gerektiğine dair bir açıklama yaptı.

Happy Days‘in yan ürünü olarak Mork & Mindy‘nin yaratılması gibi bizim yan dizimiz de Vought Sinematik Evreni içinde yer alacak. Ancak tonu ve stili tamamen farklı olacak. Bir üniversite dizisine bizim nasıl yaklaştığımızı göstereceğiz. Etkileyici, karışık ve bazen de ölümcül genç supe’ları bir araya getireceğiz. Michele ve Tara’nın dehasıyla yön bulacak bu proje için çok heyecanlıyız. Sony ve Amazon’a da bu fırsatı tanıdıkları için çok minnettarız. Bu diziyi seviyorum ve sizin de diziyi görmeniz için sabırsızlanıyorum. A, bir de Baywatch‘un Baywatch Nights yan ürünü gibi olabilir. Ki orada vampirler vardı. Vampirler!

Eric Kripke

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.