Dizi Haberleri

Supergirl, Flash ve Arrow Dizileriyle Kesişecek Mi?

supergirl-banner

Supergirl daha yapım aşamasındayken, yapımcılar resmi açıklama yapmasa da “resmi söylentiler” aracılığıyla Supergirl’in diğer serilerle kesiştirilmeyeceğini duymuştuk; yapımcılar kızımızı kendilerine saklamak istiyordu.

Şimdi Bleeding Cool haber sitesinden çıkan bir söylentiye göre CBS, Supergirl dizisini Flash ile kesiştirmeyi düşünüyor olabilir!

Her zaman ki gibi “güvenilir bir kaynağın Bleeding Cool sitesine verdiği bilgilere göre” Supergirl ve Flash dizilerinin kesiştirilme çalışmalarına şimdiden başlanmış! Kaynağa göre Supergirl başlangıçta 13 bölümlük planlanıp duruma göre 9 ekstra bölümle toplam 22 bölümle sezonu kapatacaktı. CBS eğer bu ekstra 9 bölümün siparişini verirse böyle bir kesişmenin mümkün olabileceği söylendi.

supergirl-flash

Flash ve Supergirl yakın zamanda Variety dergisi için beraber poz vermişlerdi zaten –hem de yarışırken!- Böyle bir kesişmenin muhteşem bir görsel şölen sunacağından bizim de hiç şüphemiz yok –bize de değişiklik olur-.

Haberimizle ilgili gelişme olduğunda sizlerle anında paylaşacağımızdan hiç şüpheniz olmasın! O zamana kadar takipte kalın!

the-flash-meets-supergirl-on-the-cover-of-variety-will-they-crossover

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in Yeni Sezonunda Eleven Dönüyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu