Dizi Haberleri

Stranger Things’in İkinci Sezonunda Herkes Üzgün

Yılın ilerleyen döneminde başlayacak olan Stranger Things’te olayların nasıl olacağını biliyoruz. Sezonlar arasındaki zaman geçişini, eklenecek yeni karakterleri, çocukların Cadılar Bayramı kostümlerini biliyoruz. Eleven’ın başından geçenler dışında birçok şey hakkında bilgimiz var.

Entertaintment Weekly, Stranger Things’in ikinci sezonu hakkında açıklayıcı bir özet yayınladı. Küçük detaylardan çocukların üzerindeki Hayalet Avcıları kostümlerinin Cadılar Bayramı için olduğunu, Portal Kapısının hala açık olduğunu ve Dustin’in (Gaten Matarazzo) diğer boyuttan ufak bir yaratığı evcil hayvan olarak sahiplendiğini öğrendik. İkinci sezonun da ilk sezondaki olaylardan ortalama bir yıl sonra gerçekleşiyor. Ancak daha önemli konuların da altı çizilmiş:

Byer Ailesi: Will (Noah Schnapp) hayal görüyor ve hiç kimse bunların gerçek olup olmadığını (muhtemelen diğer boyutta uzun süre kalmanın etkisi) ya da psikolojik savunma mekanizmasından mı kaynaklandığını bilmiyor. Joyce (Winona Ryder) olayların baba figürü ile durgunlaşacağına karar verip Bob (Sean Astin) ile görüşüyor ve bu baba figürünü yaratmaya çalışıyor. Joyce ve Bob’un ise birlikte aynı okula gitme gibi bir geçmişleri var.

Paul Reise, Dacre Montgomery ve Sadie Sink, dizinin yeni yüzleri: Reiser, Dr. Owens rolünü üstleniyor ve laboratuvarın yeni yöneticisi oluyor. Sink’in karakter ismi Max ve görünüşe göre Lucas (Caleb McLaughlin) ile Dustin arasındaki ilişkinin arasına girerek aşk üçgeni yaratıyor. Montgomery, Max’in abisi Billy rolünde, Matt Duffer tarafından Stephen King’in “en muhteşem kötü insanlar” karakter listesinde bulunanlara benzetilmiş. King olaylara her zaman “kabadayı” eklemeyi seviyor.

Sırlar: Hopper (David Harbour) herkesi güvende tutmak için her şeyin üzerini örtmeye çalışıyor. Çok da başarılı olmadığını düşünmemizde bir sorun olduğunu sanmıyoruz.

Çok fazla hasar: Proje ortağı Ross Duffer, bu işlevsiz grup içerisinde en çok hasar alan kişinin Nancy (Natalie Dyer) ve Mike (Finn Wolfhard) olacağını bildirdi. Barb ve Eleven’in ölümleri olarak gördükleri olaylara başa çıkmaya çalışacaklar. “İkisi de birilerini kaybetti, bu yüzden Nancy ve Mike psikolojik olarak en kötü halde olacaklar. İkisi de bununla başa çıkmaya çalışıyor ve etkilerini göreceğiz.

Eleven’ın (Millie Bobby Brown) geri döndüğünü gösteren fotoğraf ve videoları görmemize rağmen, ne yaptığına dair hiçbir ipucu bulunmuyor. Sanırım, hepimiz Cadılar Bayramına kadar beklemek zorundayız.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Altered Carbon FRP Kitabı Ön Siparişe Açıldı

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.