Dizi Haberleri

Sense8 Final Senaryosu Tamamlandı ve Çekimler Başladı

Hatırlarsanız geçtiğimiz Haziran ayında Netflix’in duyurduğu iptal haberiyle hepimiz karalar bağlamıştık. Sonrasında Netflix, sosyal medya üzerinden gelen tepkiler üzerine diziye 2 saatlik bir final bölümü çekme kararı almıştı.

2018 yılında 2 saatlik özel bölümle ekranlara tamamen veda edecek olan Sense8‘in final bölümünün senaryosu tamamlandı. Lito rolüyle herkesin sevgisini kazanan Miguel Angel Silvestre, geçtiğimiz ay Instagram üzerinden Sense8’in eline ulaşan final senaryosunu yayınladı. Oyuncular çekime başlamak için sabırsızlandıklarını her fırsatta dile getiriyorlardı.

https://www.instagram.com/p/BZg6WKbgCQQ/

Her biri birbirinden farklı olan karakterlerle toplumun farklı sorunlarına değinen Sense8, kısa sürede dünyanın her yerinden hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Toplamda 13 ülke ve 16 şehirde çekilen Sense8’in final bölümünde Berlin, Brüksel, Paris ve Napoli’yi göreceğiz. Dizinin bir bölümünün yaklaşık 9 milyon dolara mal olması ve izleyici oranın yeterli olmaması nedeniyle iptal kararı alınmış olsa da final bölümünde de 4 ülkede gerçekleşecek maceralar bizleri bekliyor. 2 sezon boyunca daha önce Brüksel ve Napoli’ye yolları düşmeyen kümemizin orada nasıl olaylar yaşayacaklarını ise merakla bekliyoruz.

Çekimler Başladı

Sonunda Netflix çekimlerin başladığını da duyurdu.

 

#Sense8 final bölümü için 3.. 2.. 1… 🎬

Netflix Türkiye (@netflixturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

Netflix, final bölümünün yayın tarihiyle ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

İlginizi Çekebilir  Üç Cisim Problemi, Netflix Tarafından Uyarlanacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu