Dizi Haberleri

Punisher, Kendi Dizisine Kavuşuyor!

punisher-banner

Artık asılsız dedikodulara kulak asmak zorunda kalmayacağız –zaten hiç de sevmeyiz-. Punisher’ın kendi dizisine kavuşacağı bu sefer Marvel tarafından resmi olarak duyuruldu!

Daha önce sizlere Punisher karakterinin, Daredevil dizisinin onaylanan 2.sezonunda gözükeceğini ve çok büyük bir rol oynayacağı haberini paylaşmıştık. Tabii Punisher hayranları için bu haber yeterli olmamış olacak ki dünya çapında tüm Punisher hayranları, karakterin kendine ait ayrı bir dizisi olmasını istemeye başlamıştı.

punisher-spinoff-pic

Zaten Punisher ve Daredevil gibi iki dev karakteri tek bir diziye sığdırmak kadar mantıksız bir prodüksiyon hatasını Marvel da kabul etmemiş olacak ki bugün The Punisher’ın kendisine ait ayrı bir dizi olarak da karşımıza çıkacağını resmen duyurdu!

Karakteri daha önceden belirlenen şekilde, Jon Bernthal oynayacak. Entertainment Weekly de Marvel’ın The Punisher yan serisinin siparişini Netflix’e verdiğini ve başrolde Bernthal’ın oynayacağını doğruladı.  Hatta Netflix bu açıklamanın üstüne hemen 25 saniyelik kısa ve öz bir tanıtım videosu yayınladı!

Şu an en çok merak edilen konulardan biri Punisher karakterinin Defenders dizisine katılıp katılmayacağı. Bildiğiniz üzere Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist karakterlerinin dizilerinin hepsi yayınlandıktan sonra; Defenders adında başka bir yan seride hepsi birleştirilecek ve bir ekip olarak savaşacaklardı. Bu ekibe Punisher da dahil edilir mi orasını henüz bilmiyoruz. Ancak söylenenlere göre Punisher ve Defenders dizisi aşağı yukarı aynı zamanda başlayacakmış. Yani en iyi ihtimalle Punisher karakterini misafir “intikamcı” olarak Defenders’ın içinde bir iki bölüm görebiliriz.

Yeni haberler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz, o zamana kadar takipte kalın!

İlginizi Çekebilir  Mouse Guard: Legends of the Guard Detayları Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu