Dizi Haberleri

Daredevil’ın İkinci Sezonunda Punisher Geliyor!

daredevil-sezon-2-banner

The Punisher’ın, Daredevil’ın ikinci sezonunda Marvel Sinematik Evreni’ne katılacağına dair dedikodular duyuyorduk ve bugün bu dedikodular doğrulanmış oldu. Marvel’dan gelen resmi açıklamaya göre, önümüzdeki sezon The Walking Dead’den Shane olarak tanıdığımız Jon Bernthal’ı Punisher olarak izleyeceğiz.

Bernthal gerçekten de güzel bir seçim. The Punisher ve Daredevil’ı Hell’s Kitchen sahnesinde birlikte izlemek gerçekten ayrı bir keyif olacak.

jon-bernthal-punisher-gorsel-001

Marvel, Punisher’ı “Hell’s Kitchen’ı sonucu ne kadar ölümcül olursa olsun temizlemekte kararlı bir kahraman” olarak tanımlıyor. Marvel’ın Televizyon Departmanı’nın başkanı Jeph Loeb de bu açıklamaya ek yapıyor: “Jon Bernthal üstlendiği her rolün yoğunluğunu, karakterin güçlerini ve zayıflıklarını izleyiciye başarıyla aktarabilen bir aktör. Castle’ın ekibe katılışı, Matt Murdock’ın dünyasında geri dönüşü olmayan değişikliklere yol açacak.”

Punisher’ın seriye nasıl ekleneceği gerçekten merak konusu. İlkinden de iyi olacak gibi gözüken ikinci sezonu zaten hevesle bekliyorduk. Setten gelen birbirinden güzel haberlerle beklemek gittikçe zorlaşıyor.

İlginizi Çekebilir  Robert Heinlein'ın Stranger in a Strange Land Eseri Televizyona Uyarlanıyor

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu