AYBABTUDizi Haberleri

Netflix’in The Witcher Dizisini 2020’ye Kadar Göremeyeceğiz

Eğer Netflix’in The Witcher dizisi için heyecanlanıyorsanız, bir hayli sabırlı olmalısınız çünkü görünen o ki, Andrzej Saptowski‘nin kitabından ve CD Projekt Red‘in oyun üçlemesinden uyarlanacak yapıma, önümüzdeki iki yıl boyunca kavuşamayacağız.

Yazar ve Yapımcı Lauren S. Hissrich‘in dizide yer alacak karakterler hakkında bilgiler paylaşması ve Mark Hamill‘in Vesemir rolüne sıcak bakması projeye olan ilgiyi taze tutarken, dizinin yapımcısı Erik Barmack kötü haberi verdi.

Netflix’in Roma’daki basın etkinliğinde konuşan Erik Barmack, daha senaryo aşaması tamamlanmayan The Witcher dizisinin 2020’ye kadar yayınlanmayacağını söyledi. The Witcher hayranlarını meraklandıran dizinin Doğu ve Orta Avrupa’da gerçekleştirilecek çekimlerinin büyük çoğunluğunun hikayenin doğduğu yer olan Polonya‘da olması düşünülüyor. Yapımcılar şu sıralar çekim bölgelerini belirlemeye çalışıyor.

Pilot bölümü çoktan bitiren dizinin senaristi Lauren S. Hissrich ise geçtiğimiz haftalarda Polonya’ya giderek The Witcher kitabının yazarı Andrzej Sapkowski ile tanıştı. Hissrich’in ziyaretinden kareleri aşağıda bulabilirsiniz:

İlginizi Çekebilir  Robert Kirkman İmzalı Outcast Dizisi, Facebook Live ile İlk Kez İzleyici ile Buluşacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu