Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Netflix, The Witcher Dizisini Uzatma Kararı Aldı

Netflix, The Witcher Dizisini Uzatma Kararı Aldı

Andrew Sapkowski’nin kitabı ve CD Projeckt Red‘in video oyunu temel alınan Netflix dizisi The Witcher‘da; Geralt, Yennefer, Ciri ve niceleri daha birçok sezon bizimle olacak.

Netflix, DCGE’nin Superman’i Henry Cavill’ın Rivialı Geralt olarak çekimleri sürdürdüğü The Witcher dizisinden o kadar memnun kalmış ki, diziyi uzun vadede yayınlama kararı aldı. Geeks WorldWide’dan KC Walsh’ın Twitter’dan paylaştığı mesajlarda; Netflix’in The Witcher tv uyarlamasıyla ilgili bilgiler verdi. DC Genişletilmiş Evreni‘nde güvenilir bilgiler aktarmasıyla bilinen Walsh, henüz yayına çıkmayan proje için heyecanlı olan Netflix yönetiminin şimdiden The Witcher’ın sonraki sezonlarını planlamaya başladığını yazdı. Bunun zeki bir hamle olduğuna dikkat çeken KC Walsh, Netflix’in film projeleri başlamadan Henry Cavill’i diziye bağlamak istediğini ifade etti.


Lauren Schmidt Hissrich‘in başında olduğu The Witcher dizisini Alik Sakharov, Alex Garcia Lopez ve Charlotte Brändström çekecek. Dizide; Henry Cavill, Freya Allan, Joey Batey, Millie Brady, MyAnna Buring, Tom Canton ve Anya Chalotra rol alıyor.

İlginizi Çekebilir  Star Wars: Resistance, Türkiye'ye 2019'da Gelecek