Dizi Haberleri

Netflix, Blizzard’ın Diablo Oyununu Diziye Uyarlayacak Söylentileri Dolaşıyor

Önümüzdeki sezonlar için farklı dizi ve film projelerine start veren Netflix’in, The Witcher‘dan sonra başka bir video oyununa yöneldiği iddia edildi. Revenge of the Fans sitesi; online yayın platformunun Hellboy filmlerinin senaristi ile bir Diablo dizisi geliştirmek için el sıkıştığını duyurdu.

Vampir temalı Castlevania serisinden sonra, CD Projekt Red‘in hayran kitlesi bir hayli kalabalık The Witcher oyununu dizi olarak üyelerine sunmak isteyen Netflix, oyun dünyasının bir devine daha kancayı taktı. Diablo oyununun dizi uyarlamasını hazırlayan platformun, bu önemli projede; 2019’da çıkması planlanan Hellboy‘un senaryosunu kaleme alan Andrew Cosby ile çalışacağı belirtildi.

Zaman zaman yapımları eleştirilse de genelde başarılı işlere imza atan Netflix‘in, muhtemel bir Diablo dizisi projesinde kimlerle çalışacağı ise merak konusu…

Diablo Dünyası

Son dönemde iyiden iyiye özlediğim Monk’un içerde bir yerlerde “Let me guide you” diyerek rota belirlemeye çalıştığı sıralarda, Netflix’in Diablo dizisi iddiası gündemimi tamamen Blizzard’ın efsanevi oyununa kaydırdı. Peki Netflix’in sürpriz Diablo serisi hakkında sizin görüşleriniz neler?

İlginizi Çekebilir  Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil RPG Oyunu Duyuruldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu