Dizi Haberleri

Matt Groening’in Disenchantment Dizisine Özel Gala

Netflix’in yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın özel galası dün gece Los Angeles’taki Vista Theater’da gerçekleştirildi. Konuklar, gösterimin ardından geceye Messhall Kitchen’da devam etti.

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment‘ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland’a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci’nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

Matt Groening’in merakla beklenen dizisi 17 Ağustos’ta Netflix‘te yayınlanacak dizinin detaylı bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

► Asi Prenses, Mutlu Elf ve Bir İblisin Fantastik Maceraları – Disenchantment’ı Erkenden İzledik
► Disenchantment Yapımcısı Josh Weinstein ile Fantastik Diziyi Konuştuk

İlginizi Çekebilir  Constantine'i Televizyonda Yeniden Göreceğimiz An Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu