Dizi Haberleri

Marvel’s Most Wanted Dizisi Henüz Başlamadan İptal Edildi

marvel-most-wanter-banner

Evet, Agent Carter’ın iptal haberini henüz sindirememişken bu üzücü haberi aldık.

Geçen sene ortaya çıkan ve ABC kanalında yayınlanan Agents of S.H.I.E.L.D.‘ın yan dizisi olarak planlanan Marvel’s Most Wanted da daha başlamadan sona erdi.

Most Wanted, Bobbi Morse (Mockingbird) ve Lance Hunter karakterlerinin hikayelerine odaklanacak ve başlarına konan ödülü alabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele eden kötü adamları konu alacaktı. Karakterlerimiz Marvel’ın meşhur serseri maceracısı Dominic Fortune ile kırılgan bir ittifak kuracak ve tehlikelere karşı birlikte mücadele edeceklerdi.

marvels-most-wanted

Dizinin senaryosunu Agents of S.H.I.E.L.D.’ın senaristleri Jeffrey Bell ve Paul Zbyszewski yazacaktı.

Ancak maalesef ABC bu projeyi ikinci kez iptal etti. ABC bu dizi projesini geçen sezon planlamıştı ama geçtiğimiz günlerde, önümüzdeki sezon yayınlanacak dizilerini açıkladığında Most Wanted’ın iptal edildiğini açıkladı.

Mockingbird ve Hunter karakterlerinin,  Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde ekipten ayrıldıkları için başka bir projede karışımıza çıkmaları olası gözüküyordu. Projenin iptaliyle birlikte bu karakterleri bir daha görüp görmeyeceğimiz iyice muallakta kaldı; ama kesin olarak bildiğimiz bir şey varsa o da dizinin kesin olarak iptal edildiği.

most-wanted-resim

Agent Carter’ın iptal edilmesiyle birlikte ABC kanalının elindeki tek Marvel dizisi olarak Agents of S.H.I.E.L.D. kaldı. Kanalın yeni sezonda yayınlayacağını açıkladığı listede başka Marvel dizisi de olmadığı için bir süre beklememiz gerekecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.