Dizi Haberleri

Marvel’ın Most Wanted Dizisi Sonunda Ekranlara Geliyor

marvel-most-wanter-banner

ABC’nin, Agents of S.H.I.E.L.D.’ın spinoff dizisini yapmak istediğini biliyorduk. Bu proje gerçek olmaya yaklaşıyor. ABC, Adrianne Pallicki ve Nick Blood’ın başrollerinde olduğu Most Wanted dizisinin pilot bölümü için sipariş verdi.

Variety’nin haberine göre ABC projeyi tekrar hayata geçiriyor. Dizi Mockingbird ve Hunter’ın etrafında gelişen olayları anlatacak ama diğer Marvel dizileriyle nasıl bir bağlantısı olacağı hakkında bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Insiders dizinin bir spinoff olmaktan ziyade iki karakterin hikayesinin devamına odaklanan bir yapım olacağını söylüyor. Şu an pilot bölüm hakkında bilgiler çok kısıtlı olduğunu ve Most Wanted’ın ikilinin beraber maceralarını anlatacağını da ekliyorlar.

marvels-most-wanted

Agents of S.H.I.E.L.D. ve Agent Carter ile birlikte ABC’deki üçüncü Marvel yapımı olacak. Netflix’te gelecek olan Daredevil’in ikinci sezonu ve Luke Cage dizileriyle birlikte bu yıl Marvel dizileri açısından hareketli olacağa benziyor.

Dizi büyük ihtimal güzel olacaktır zaten Agents of S.H.I.E.L.D.’dan izlediğimiz kadarıyla Hunter eğlenceli bir karakter. Marvel evreninde iç içe geçen spinofflar yerine mesela Coulson’u ve ekibini beyazperdede görmek isterim. Daredevil ile de bir bağlantı kurulabilir bir şekilde. Bir dizi veya filmdeki birkaç karakteri alıp tek bir yapım yapmak bir noktada esas kahramanlara olan ilgimizi bölebilir. Her zaman tek tek sevdiğim karakterleri bir arada görmek hoşuma gitmiştir.

Dizinin kesin bir yayın tarihi olmamakla beraber gerçekleşmesi için büyük bir istek var gibi. Bu senenin sonuna doğru görebiliriz belki.

İlginizi Çekebilir  Stranger Things'in 4. Sezon Setinden Gelen Fotoğraflar Hellfire Club'ın Habercisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu