Dizi Haberleri

Live-Action X-Men Dizisi İçin Kollar Sıvandı!

x-men-banner

X-Men severleri sevindirecek bir haberimiz olabilir. Bilindiği üzere FX, Legion dizisiyle ilgilenmekte. FX’in yan şirketi olan Fox ise daha geniş bir izleyici kitlesi için live-action X-Men dizisi planlıyor.

Variety’nin haberine göre kanal, Bryan Singer, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg ve Marvel’dan Jeph Loeb ve Jim Chory ile pilot bölümün yapımcılığı için anlaşma sağlamış.

Dizinin konusu şöyle: Sıradan bir çift, çocuklarının mutant olduğunu keşfeder ve devletten kaçmaya zorlanırlar. Bu sırada hayatta kalmak için yer altında mutantlardan oluşan bir topluluğa katılırlar. Bu hikaye aynı zamanda yapımcılık da yapan yazar, Matt Nix’e ait.

Matt Nix
Matt Nix

Fox’un başkanı David Madden’in sözleri şöyle, “Bir Marvel ürünü üzerinde çalışmak önceliğimizdir ve bu nefes kesen evrende Matt Nix bize yol gösterdiği için çok memnunuz. Duygusal ve karmaşık ilişkiler açısından zengin, mitolojisi var olan bir çizgi roman var. Projenin arkasındaki muhteşem ekiple birlikte büyük, eğlenceli ve heyecan verici bir dizi olacak.”

Bu proje Marvel TV ve Fox arasındaki ilk işbirliği olacak. Bununla birlikte Fox, DC ve Marvel tarafına ait dizilere sahip olacak. Umarım bu projeye başarıya ulaşır da ilerleyen zamanlarda Marvel sinematik evreni için yeni ihtimaller ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones'ta En Çok Kimin Ölümüne Üzüldük

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu