Dizi Haberleri

Fox, Lucifer’ı İptal Etti!

Fox, baş rolünde Tom Ellis’in yer aldığı ve sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Lucifer’ı, üç sezonun ardından iptal etme kararı aldı. 2016’da ortalama bir başlangıç yapan fakat kısa süre içerisinde beklentileri aşarak izleyicilerin beğenisini kazanmayı başaran Lucifer, ilk sezonunun ardından 9 ay gibi kısa bir süre içerisinde ikinci ve üçüncü sezonlarını garantilemişti.

Geçtiğimiz sezon başarılı dizi, daha yüksek bütçeli bir diğer çizgi roman uyarlaması olan Gotham ile başa baş bir rekabet göstermiş, reyting listelerinde neredeyse her hafta birinciliği paylaşmışlardı. Geçtiğimiz Cuma sosyal medyada ilk başta kötü bir söylenti olarak yayılmaya başlayan haberi, ana karakter Lucifer’ın ekrandaki yüzü Tom Ellis, Twitter üzerinden doğruladı.

İlk olarak Neil Gaiman’ın efsanevi çizgi roman serisi Sandman’de okuyucunun karşısına çıkan Lucifer Samael Morningstar ya da Sabah Yıldızı, okuyucuların ilgisini o kadar çekmişti ki Sandman’den bağımsız bir çizgi roman serisine kavuşmuştu. Daha sonra televizyon ekranlarına taşınan karizmatik şeytanın, LAPD polisi Chloe Decker ile sıra dışı ortaklığına tanık olmuştuk.

Ne var ki hayranlar bu kötü haberi kolayca sindirmiş değiller. İptal haberinin resmi olarak doğrulanmasının ardından dizinin sevenleri, #SaveLucifer etiketi ile seslerini Twitter üzerinden duyurmaya başladılar. Ayrıca hayranlar arasında, dizinin Netflix, Hulu ya da HBO tarafından kurtarılması iddiaları da dolanmaya başlamış durumda.

İlginizi Çekebilir  DC, CW Kanalı İle Superman ve Lois Lane Dizisi Geliştiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu