Dizi Haberleri

Flash Mart’ta Supergirl ile Güçlerini Birleştiriyor

flash-supergirl-banner-resim

Aylardır ortalıkta dolaşan dedikoduların ardından Grant Gustin’in Barry Allen/The Flash olarak Supergirl‘e konuk olacağı doğrulandı.

The Flash’in National City’ye gelişini 28 Mart bölümünde izleyeceğiz fakat bölümün içeriği hakkında detaylar henüz belli değil.

Supergirl ve The Flash dizilerinin yapımcıları Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg uzun süredir ortalıkta dolaşan söylentileri şu sözlerle doğruladı:

supergirl-flash

“Supergirl dizisinin çekimlerinin başladığı günden beri hayalini kurduğumuz The Flash ve Supergirl ortaklığının nihayet gerçekleşeceğini açıklamaktan büyük bir heyecan duyuyorum! Bu hayalimizi gerçekleştirebilmek için son derece yoğun programının arasına bizleri de sıkıştırıp CBS, The CW ve Warner Bros.’daki ekipleri ziyaret eden Grant Gustin’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ve son olarak da bizlere sürekli ortaklığın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini soran gazetecilere ve hayranlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu bizim için büyük bir zevk ve umuyoruz ki sizlerin heveslerini karşılayacak bir bölüm ortaya koyacağız.”

İlginizi Çekebilir  Aquaman Filminin Kötü Adamı Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu