Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Disney+ Platformunun Marvel Dizileri Resmen Doğrulandı

Disney+ Platformunun Marvel Dizileri Resmen Doğrulandı

Yayına çıkış tarihi, detayları ve fiyatları açıklanan Disney+‘ta yayınlanacak Marvel dizilerinin akıbeti belli oldu. Marvel Sinematik Evreni‘nden Falcon ile Winter Soldier, Scarlet Witch ile Vision ve Loki dizileri açıklandı.

Avengers: Endgame‘in çıkış heyecanını yaşayan Disney, Marvel Sinematik Evreni‘ndeki popüler karakterleri küçük ekrana getirme projelerinden “Falcon and Winter Soldier“ın logosunu paylaştı. Anthony Mackie ve Sebastian Stan‘in ikonik karakterlerini sürdürecekleri düşünülen dizinin yapımcıları ve yayın tarihi ise açıklanmadı.

Marvel Stüdyoları, Scarlet Witch ile Vision dizisinin adının WandaVision olacağını duyurdu. Başrollerinde Elizabeth Olsen ve Paul Bettany‘nin bulunduğu diziyi Black Widow filminin de senaryo ekibinde bulunan Jac Schaeffer yazacak.

Disney‘in CEO‘su Bob Iger‘ın açıklamasından Tom Hiddleston‘ın başrolde olacağı kesinleşen Loki dizisi de Disney+‘ta yayınlanacak.

Rocket ile Groot ve Clint Barton ile Kate Bishop‘lı Hawkeye dizisi de Disney+ yayın platformu için adı geçen yapımlar arasında… Kevin Feige‘in hayali bize daha hangi kahramanların dizilerini getirecek acaba? Ya siz hangi karakterin dizisini izlemeyi isterdiniz?

İlginizi Çekebilir  New York Sokaklarındaki Silver Surfer