Dizi Haberleri

Rocket ve Groot Dizisi Disney+’ta

Rocket ve Groot’ın galaksiler arası maceraları; “Loki”, “Scarlet Witch”, “Winter Soldier and Falcon” dizileri gibi Disney+’tan izleyicilere ulaşacak.

İlgili Makaleler
► Disney Online Yayın Platformunun Adı ve Logosu Belli Oldu

James Gunn skandalından sonra askıya alınan Guardians of Galaxy 3 (Galaksinin Koruyucuları 3) için yeni yönetmen arayışına geçildiğini önceki haberlerimizde duyurmuştuk. Bu kez mürettebattan yeni haberler geldi. Comic Book Resources, Galaksinin Koruyucuları serisinin spin-off dizisi “Rocket Raccoon and Groot”un Disney+‘ta yayınlanacağını yazdı.

Haberde ayrıca; Bradley Cooper ve Vin Diesel tarafından seslendirilen Rocket ve Groot’un maceralarını konu alan mini dizinin, Marvel Sinematik Evreni‘nin tarihsel sıralamasında 2014 yapımı Guardians of the Galaxy filminden önceki dönemde yer aldığı da bilgilerine de yer verildi.

Ad ve logo lansmanında yapım planı açıklanan Disney+ bünyesinde halihazırda; Marvel‘dan Loki, Scarlet Witch, Winter Soldier and Falcon dizileri ile Star Wars serisinden Star Wars: The Clone Wars, Star Wars: The Mandalorian ve Cassian Andor projeleri bulunuyor. Listeye eklenmesi beklenen Rocket Raccoon ve Groot dizisiyle ilgili söylentiler bundan ibaret. Projeden detaylar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

James Gunn, Guardians of the Galaxy 3’ten Kovuldu!
Disney Online Yayın Platformunun Adı ve Logosu Belli Oldu
Loki’nin Yeni Maceraları Disney+’ta!
Marvel, Winter Soldier ve Falcon’dan Takım Kurdu!
Disney+, Star Wars’un Cesur Kaptanı Cassian Andor İçin Dizi Yapacak

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Film de Olabilir!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu