Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel, Black Widow Solo Filmi ile Sınırlarını Zorluyor

Marvel, Black Widow Solo Filmi ile Sınırlarını Zorluyor

Geçtiğimiz yıl yönetmen arayışıyla gündeme gelen “Black Widow” (Kara Dul) filminden yeni haberler geldi. Scarlett Johansson’un “Natasha Romanova” (Black Widow) olarak başrolde yer alacağı solo filmin çekimlerine bu ilkbaharda başlanacağı öğrenildi. That Hashtag Show‘da yer alan habere göre; 2020‘de gösterime girmesi planlanan film aynı zamanda Marvel Stüdyoları’nın yetişkinlere yönelik (R-Rated) ilk filmi olacak.

70’in üzerinde yönetmenin arasından seçilen Cate Shortland‘ın kamera arkasına geçeceği filmin senaryosunu Jac Schaeffer kaleme aldı. Sebastian Stan’in “Winter Soldier” (Kış Askeri) olarak kadroda yer alacağı filmde, doğar doğmaz KGB’ye verilen ve burada kusursuz bir casus asker olarak yetiştirilen Black Widow (Natasha Romanova), S.S.C.B dağılınca hükümetin hedefi haline gelir. Sovyetler Birliği’nin yıkılmasından 15 yıl sonrasında Amerika’da geçeceği ifade edilen Black Widow’da Nick Fury‘nin (Samuel L. Jackson) de boy göstermesi bekleniyor.

Natasha Romanova‘yı özleyenler için ek bilgi; son olarak Endgame fragmanında izlediğimiz Scarlett Johansson, 26 Nisan’da Avengers: Endgame filmi ile beyazperdeye geri dönecek, Black Widow‘un ise 1 Mayıs 2020‘de vizyona girmesi planlanıyor.

İlginizi Çekebilir  Ewan McGregor'un, Obi-Wan'ı Canlandıracağı Resmen Açıklandı