Dizi Haberleri

DC’den Süper Kahramanlarla Dolu Bir Ofis Projesi!

dc-comics

DC Comics ve NBC oldukça ilgi çekecek bir konu üzerinde yoğunlaşmış durumdalar. Çizgi roman tabanlı televizyon dizilerine bir yenisini ekleyecek gibi görünüyorlar.

DC ile NBC’nin iş birliği son zamanlarda alışkın olduğumuz çizgi roman uyarlamalarının biraz dışında olacak. Planlanan projede süper kahramanların yer aldığı bir ofis anlatılacak.

NBC’nin en önemli dizilerinden Emmy ve Altın Küre ödüllü The Office baz alınarak çekilecek dizide diğer süper kahramanlara sigorta hizmeti sağlayan bir şirketi izleyeceğiz.

batman-comedy

Dizi hakkında çok fazla bilgimiz olmasa da DC’nin Batman ve Superman gibi büyük isimlerini de koz olarak oynayabileceği konuşulanlar arasında. Fikir gayet güzel görünüyor. Sanırım sigortaya en çok ihtiyaç duyanlar haliyle süper kahramanlar. Önemli olan nokta ise çizgi roman tabanlı komedilerin biraz riskli olması fakat şöyle bir bakınca gördüğümüz The Office, NBC ve DC isimleri başarısız bir yapımla karşılaşma ihtimalimizi minimuma indirgiyor.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones 6. Sezonundan İlk Resmi Görüntüler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 1. dizi çizgi roman temeli üzerinde değil tamamen özgün bir proje 2. dizide “süper” olmayacağını söylüyorlar sadece ismen geçecek büyük ihtimal 3. batman ve superman dizide ASLA OLMAZ İSİMLERİ DAHİ GEÇMEZ WB bu konuda çok hassas ve bu iki karakter asla tv dünyasına gözükmeyeceğini söylediler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu