Dizi Haberleri

Brian K. Vaughan, Y: The Last Man Dizi Uyarlaması Hakkında Detaylar Paylaştı

Brian K. Vaughan’ın en sevilen çizgi roman serilerinden Y: Son Erkek (Y: The Last Man), uzun bir sürüncemenin ardından dizi uyarlaması için yeşil ışığı 2015 yılında almıştı fakat projenin karşılaştığı badirelerin arkası bir türlü kesilmedi. Proje yapımcılarını kaybetmiş, geride kalan boşluk hızla doldurulmuş olsa da bir daha ses çıkmamıştı. Nihayet geçtiğimiz haftalarda, serinin yazarı Vaughan uyarlamaya dair yeni detaylar paylaşarak bu sessizliği bozdu.

Vaughan,Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada uyarlamanın hala canlı olduğuna, hatta paylaşımı yapmadan kısa bir süre önce yapımcı Eliza Clark ve Y: Son Erkek’i birlikte yarattığı ortağı Pia Guerra ile yazar odasında çalışmakta olduğunu belirtiyor. Vaughan, serinin uyarlama açısından zorlu olduğunun farkında olduğunu belirtse de hayranların, kısa zaman içinde gelecek güzel haberler için hazırda olsalar iyi olacağını da vurguluyor.

https://www.instagram.com/p/B0mVButB2_X/?utm_source=ig_embed

FX ekranlarında izleyici ile buluşacak ve Y adını taşıyacak olan Y: Son Erkek dizi uyarlaması, 2020 yılında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Kaynağı çözülemeyen bir felaket ardından Dünya üzerinde sadece bir erkeğin canlı kalmasının ardından gelişen olayları anlatacak olan dizi ırk, cinsiyet kimliği, sosyal sınıf ve hayatta kalma mücadelesi gibi konuları ele alacak.

İlginizi Çekebilir  What We Do In The Shadows'un Üçüncü Sezonu Onaylandı

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.