Dizi Haberleri

Battlestar Galactica’nın Başındaki İsim Diziden Ayrıldı

Bundan yaklaşık 2 sene önce, Battlestar Galactica efsanesinin yeniden çekileceği duyurulmuş ve projenin başına da Michael Lesslie getirilmişti. Şimdi ise dizinin yürütücü yapımcısı olan Michael Lesslie projeden ayrılıyor.

2020’de Michael Lesslie, Peacock’ın yaklaşan Battlestar Galactica yeniden çekiminin arkasındaki yazar ve dizi sorumlusu olarak duyurulmuştu. Bununla birlikte, Lesslie, Margaret Atwood‘un romanlarından uyarlanan MaddAddam bilimkurgu dizisinin pilotunu yazmak ve baş yapımcı olarak görev yapmak üzere anlaşma imzaladı.

Lesslie’nin görevi bırakması, galaksiler arası bir yolculuğun yeniden başlatılmasının bir parçası olmak için artık zamanının olmayacağını öngören Deadline tarafından duyuruldu.

Yayın Tarihi ve Ne Olacağı Belirsiz

Battlestar Galactica’nın yeniden uyarlamasının başında olan ve Mr. Robot’un yaratıcısı da olan Sam Esmail, halen projenin yapımcısı ve dizi için çalışmalarına devam ediyor. Peacock’ta dizinin ne zaman yayınlanacağı halen belirsizliğini korurken Michael Lesslie’den kalemi kimin devralacağı da halen açıklanmadı.

Bu sırada Simon Kinberg’in senaryosunu yazdığı bir Battlestar Galactica film projesi de eş zamanlı devam ediyor. Belki Kinberg, dizi için de kalemini eline alır ve dizi ile filmi birbirine bağlayan bir proje ortaya çıkar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Lucy Lawless, Ash vs. Evil Dead Kadrosuna Katılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.