Dizi Haberleri

Battlestar Galactica Dizisinin Başına Michael Lesslie Getirildi

“Mr. Robot” ve “Homecoming”in yaratıcısı Sam Esmail‘in geliştirdiği yeni Battlestar Galactica dizisi için Michael Lesslie ile anlaşıldı.

AMC‘nin “The Little Drummer Girl” serisini ekranlara getiren Michael Lesslie, NBC‘nin yeni yayın platformu Peacock‘da yayınlanacak “Battlestar Galactica” dizisinin hem yazarı hem de Showrunner’ı oldu.

“Macbeth” ve “Assassin’s Creed” filmlerinin senaryolarını kaleme alan Lesslie, yeni “Battlestar Galactica” dizi projesi için, “Bu ikonik ve ilham verici diziyi aldığım için çok heyecanlıyım. Sonsuz olan ve bilimkurgu hikaye anlatımında çizgiyi yükselten Battlestar Galactica‘nın dünyasının olasılıklarını biliyorum. Esmail Corp takımı, UCP, Peacock ile, Glen A. Larson ve Ronald D. Moore‘un serisini alıp vizyonumuzla yeni sınırları aşacağız. Bir hayal gerçek oluyor. Diziyi yeni ve eski hayranlarla buluşturmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Glen A. Larson ve Ronald D. Moore‘un geliştirdiği “Battlestar Galactica” dizisi 2004 – 2009 yılları arasında yayınlanmış; Edward James Olmos, Mary McDonnell, Jamie Bamber, James Callis, Tricia Helfer, Grace Park ve Katee Sackhoff gibi oyuncular rol almıştı.

İlginizi Çekebilir  Styx: Master of Shadows İçin Yeni Görseller Yayında!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu