Dizi Haberleri

8. Sezonunda Post-Apokaliptik Temalı Bir American Horror Story Gelebilir

2011’de ilk yayınlandığı günden itibaren ilginç tarzı ve konuları ile bizi ekran başına kitleyen yapımlardan birisi olan American Horror Story (AHS), bu sene 8. sezonu ile hayranları ile buluşacak. Her sene,  büyük bir heyecanla konusunun ne olacağı beklenen dizinin yeni sezonu hakkında ufak tefek bilgiler de sızmaya başladı.

Post-Apokaliptik AHS

Dizinin hayranları hatırlayacaktır, yaklaşık 2 ay önce dizinin yaratıcısı Ryan Murphy, 8. sezonunun yakın bir gelecekte geçeceğinden bahsetmişti. Dizinin konusu hakkında daha fazla bilgi vermeyen yaratıcı, ayrıntılar için beklememiz gerektiğini söylemişti. Ancak yakın zamanda dizinin son sezonu hakkında bazı ipuçları da ortaya çıkmaya başladı.

American Horror Story‘nin yayınlandığı kanalın da sahibi olan 20th Century Fox şirketinin kısa bir süre önce “American Horror Story: Radioactive” isminin haklarını satın aldığı ortaya çıkmış. Radioactive ve yakın gelecek tabirleri, AHS ile birlikte anılınca da bu sene bizi post-apokaliptik bir ortamda geçecek bir hikayenin beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

American Horror Story‘nin tarzını ve sınır tanımazlığını da işin içine kattığımızda bizi zombilerden yıkılmış dünya düzenine, nükleer felaketten mutasyonlara kadar çok ilginç şeylerin beklediğini söyleyebiliriz. Kim bilir, belki de bizi Fallout benzeri bir dünyanın içine sokarlar.

Dizi, her ne kadar son sezonlarında korkutuculuktan ziyade rahatsız ediciliğe kaymış ve kadrosundaki çok güçlü isimlerden bazılarını kaybetmiş olsa bile hala daha büyük bir merakla bekleniyor ve aynı şekilde keyifle de izleniyor. Bu sezonda artık dizinin demirbaşları haline gelen Evan Peters ve Sarah Paulson‘un yeniden oynayacağı açıklanmıştı. Bakalım bu sezonda bu ikiliyi, post-apokaliptik bir dünyada ne tarz karakterle izleyeceğiz?

İlginizi Çekebilir  Yüzüklerin Efendisi Dizisinin Hikayesi Sızdırıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu