Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » MUDER’den Çizgi Roman Sürprizi – Under the Dark Sun

MUDER’den Çizgi Roman Sürprizi – Under the Dark Sun

under-the-dark-sun-banner

MUDER ismi size tanıdık geldi mi? Eski FRP & Magic dergisi okurları ve Gameshow takipçileri eminiz ki bu isme oldukça aşinadır. Evet, Muammer Derebaşı‘ndan bahsediyoruz.

Kendisi uzun zamandır ne kendi sitesinde ne de oyun basınında bir şeyler yazmıyordu ancak bunun sebebi belli oldu. Kendisi bir süredir fantastik bir çizgi roman üzerine çalışıyor. Under the Dark Sun isimli çizgi roman çok yakında piyasaya çıkacak gibi görünüyor.

Muammer Derebaşı’nın yazdığı çizgi romanın çizimleri Nicolás Colacitti’ye ait.

Çizgi roman, gelecekte geçiyor ancak bildiğimizden biraz daha farklı bir gelecek. Karanlık bir güneşin altında kurtadamlar, mecha pilotları, karga efendileri, yeniçeriler ve daha fazlası da var. Steampunk öğelerinin de ağır bastığı atmosferde okur; aşkı, dini ve insan olmayı bir kez daha düşünecek.

under-the-dark-sun-cover

Muammer Derebaşı, çizgi romanı, “Bu çizgi roman serisi dikkatlice yaratılmış, sadece eğlence olsun diye değil. Aynı zamanda felsefi ve sanatsal bir yapının bütünün büyük bir parçası,” olarak tanımlıyor.

Çizgi romanla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Tom Gauld'dan Hüzünlü Bir Bilimkurgu Çizgi Romanı: Ay Polisi

Aynı zamanda çizgi roman, IndieGoGo sitesinde de desteklerinizi bekliyor. Hatta şu anda kendi kategorisinde lider konumda! Siz de destek olabilir ve bu çizgi romana da sahip olabilirsiniz.

under-the-dark-sun

Çizgi romanın ilk sayfalarını hemen buradan okuyabilirsiniz.

Ellerine, kalemine sağlık Muammer. Heyecanla bekliyoruz!