Çizgi Roman Haberleri

Mouse Guard Efsanesi, Tek Ciltlik Owlhen Caregiver Macerası ile Geri Dönüyor

BOOM! Studios, bizi yeniden Mouse Guard dünyasına götürmeye hazırlanıyor. Owlhen Caregiver‘ın tek macerasında, serinin yaratıcısı David Petersen‘in de dönüşüne tanıklık edeceğiz.

The Owlhen Caregiver‘da, Mouse Guard evreninde geçen 3 farklı masal anlatılıyor. Tek ciltlik macera Eisner ve Harvey ödüllü Yazar ve İlüstratör David Petersen‘in elinden çıkacak.

Mouse Guard evrenine dönmekten duyduğu memnuniyetini dile getiren Petersen, “Okuyucuların Mouse Territories‘e geri dönmelerine, tanıdık fare korumalara eşlik etmelerine ve yılanlar, baykuşlar, kurtlar, koçlar, su samuru, kara kurbağaları, tilkilerle tekrar karşılaşmalarına çok sevindim. Kısa hikayeler büyülü şeylerdir. Boyutlarına rağmen büyük ahlak ve erdem mesajlarını barındırmak için tam olarak doğru şekle sahipler. Bu hikayelerdeki ortak temalar umut ve şefkat, hizmet ve başkalarının iyiliği. Ve her dünya bundan daha fazlasını kullanabilir.” dedi.

Mouse Guard hayranlarını heyecanlandıran Mouse Guard: The Owlhen Caregiver, Temmuz‘da BOOM! Studios bünyesindeki Archaia Press etiketiyle basılacak. Çizgi romanın yayınevi tarafından paylaşılan sayfalarını galerimizde bulabilirsainiz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.