Çizgi Roman Haberleri

Liseli Bruce Wayne’in Çizgi Romanı Geliyor: Gotham High

Bruce Wayne’in lise yıllarını konu alan Gotham High çizgi roman serisi geliyor. Ergen Bruce Wayne(Batman), Jack Smith(Joker) ve Selina Kyle(Catwoman) aşk üçgeninde karşımıza çıkıyor.

DC Comics, genç okuyuculara yönelik içerikler üretmek için oluşturduğu DC Zoom ve DC Ink lansmanında Batman hayranlarına sürpriz yaptı. Batman evreninden çıkan yeni çizgi roman serisi ‘Gotham High’, sevgili Batman’imiz Bruce Wayne ile Gotham şehrinden birçok kötü karakterin lise yıllarını konu alacak.

Gotham’da Aşk Üçgeni

The Isle of Lost ve Blue Bloods serileriyle tanınan Melissa de la Cruz’un yaratıcısı olduğu Gotham High‘da, 17 yaşında bir Bruce Wayne ile karşılaşacağız. Seride ön plana çıkacak bir diğer karakter de Joker’ın küçüklüğü olan Jack Smith. Bruce Wayne’in okuldaki en iyi arkadaşı olarak göreceğimiz Jack Smith’le arası, daha sonra Catwoman’a dönüşecek olan Selina Kyle ile tanışmalarından sonra bozuluyor ve aşk üçgeninde olaylar gelişiyor.

Asyalı Bruce Wayne, Latin Selina Kyle

2019 yazında raflardaki yerini alması planlanan Gotham High, Batman’in karanlık dünyasına adım atacak küçük yaşlı okuyucular için ilginç bir alternatif olacak. Serinin lansmanından Bruce Wayne’in Asya asıllı ve Selina Kyle’ın da Latin olacağı detayını da söylemeyi unutmayalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.