Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Lex Luthor, Justice League Ekibinde!

Lex Luthor, Justice League Ekibinde!

justice-league-lex-luthor-banner
Superman’in azılı düşmanı, Metropolis’in kötü adamı Lex Luthor, yön değiştirerek Justice League ekibine katılıyor.

DC Comics’in çizgi roman serisi “Justice League” (Adalet Birliği) beklenmeyen sürprizlerle geliyor. Çizgi roman serisinin 30. bölümünden beri ‘kötü adam’ olarak tanınan Lex Luthor, Forever Evil kapsamında, kötülükle savaşmak için Justice League’e katılıyor.

lex-luthorDC Comics’in “Forever Evil” ismini taşıyacak olan yeni çizgi romanında, ekipte büyük değişiklikler olacağını belirten yazar Geoff Johns, “Bence Lex’le ilgili en ilginç şey; bir kahraman olmanın, bir hayat yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilmemesi. Düşmanlar edinirsiniz, kişisel saldırılara maruz kalırsınız. Fakat o Lex Luthor. Ne bir kod adı, ne de maskesi var. Bunun sonuçlarıyla baş etmek zorunda,” diye konuştu.

Luthor’ın ekibe katılması bile hayranları şaşkınlığa uğratırken, başka süprizler de yapabileceğini belirten Johns, Luthor’ın ekibin liderliğini üstlenmesi ihtimalini ortaya attı. “Luthor’ın ekibi yönetip yönetmemesi, ekipte bu soruyu kime soracağınıza bağlı olarak değişir ama elbette ona soracak olursanız, yönetmesi gerektiğini düşünecektir,” diyen çizgi roman yazarı, “Forever Evil”da başka yenilikler de yapılacağını belirtti.

İlginizi Çekebilir  Mayıs Ayında En Çok Satan 100 Çizgi Roman

Forever Evil’ın 30. sayısı Nisan 2014’te yayınlanacak.

Yeni sürprizleri bekliyoruz.