Çizgi Roman Haberleri

Jesse’nin Yolculuğu, Vaiz Cilt 3: Gururlu Amerikalılar’da İki Yöne Sapıyor

Vertigo‘da yayınlanan Preacher serisini Türkçeye çeviren İthaki Yayınları, Vaiz’in 3. cildi Gururlu Amerikalılar“ı Türk okurlarla buluşturdu.

Garth Ennis ve Steve Dillon imzalı Vaiz 3. Cilt: Gururlu Amerika‘da Jesse’nin heyecanlı yolculuğu beklenmedik iki yöne sapıyor; Fransa ve New York.

Jesse Custer küçük bir kasaba rahibiydi ve yavaş yavaş inancını kaybediyordu… ta ki yarı melek, yarı şeytan bir yaratık olan Yaratılış onunla birleşene dek. Kendisine hem büyük güçler hem de yeni bir amaç veren bu birleşmeden sonra Jesse, hayal edilebilecek en garip yolculuklardan birine çıkacaktı.

Jesse’nin heyecanlı yolculuğu beklenmedik iki yöne sapacaktı. İlkinde, Jesse ve onun silahşor kız arkadaşı Tulip, dostları alkolik vampir Cassidy’yi bulmak için Fransa’ya yaptıkları yolculukta Kâse olarak bilinen gizli örgütün güçlerine karşı kıyasıya mücadele vereceklerdi. Diğerindeyse, Empire State Binası’nın tepesinde Jesse, Cassidy’nin vampire dönüşümünün garip hikâyesini öğrenecekti.

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.” – Kevin Smith

“Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”
– WASHINGTON POST

“Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.” – GUARDIAN

Vaiz Çizgi Romanı 1. Cildi Teksas Yolları Raflarda

Vaiz‘in 232 sayfalık 3. cildi, Egemen Görçek tarafından dilimize çevrildi.

Keyifle okuyun.

Jesse Custer Yine Yollarda; Vaiz Cilt 2: Dünyanın Sonuna Kadar

İlginizi Çekebilir  Planetary Serisinden 2. Cilt: Dördüncü Adam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu