Haberler

Çıkmayan Bir Game of Thrones Boyama Kitabı Kalmıştı, O da Raflarda Yerini Aldı!

game-of-thrones-konsept-banner

Game of Thrones ya da daha çok bilinen adıyla, A Song of Fire and Ice serisine yeni bir kitap ekleniyor. Ama öyle sandığınız gibi bir kitap değil!

Serinin hayranları olarak uzun bir süredir yeni kitap için beklemedeyiz. Yeni bir Buz ve Ateşin Şarkısı kitabı raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Gönül isterdi ki sizlerle serinin bir sonraki kitabının çıkış tarihini paylaşalım fakat yeni çıkacak olan bu kitap biraz daha farklı. Buz ve Ateşin Şarkısı, şimdi de boyama kitabı olarak sevenleriyle buluşuyor.

All Men Must Draw

game-of-thrones-boyama-kitabı

Düğünlerin kan kırmızı, alevlerin yeşil olduğu; borçların altınlarla ödendiği bir dünyada, hikaye ince ince işlenmiş sayfalardan gözlerimizin önüne taşınıyor. Şimdi, bu destansı serinin hayranları, bir yandan maceralara ortak olurken, bir yandan da boşlukları istedikleri gibi doldurma şansını yakalıyorlar. Yvonne Gilbert, John Howe, Tomislav Tomić, Adam Stower ve Levi Pinfold gibi usta sanatçıların kalemlerinden çıkma çizimleri bir araya getiren kitap, serinin hayranları için mutlaka edinilmesi gereken bir parça!

Tabii ki seriyle iyice haşır neşir olmak isteyen hayranlar için iyi bir fırsat diyebiliriz ama açıkçası beklediğimiz kitap bu değildi. Bu da hiç yoktan iyidir diye kendimizi teselli ediyoruz, yani anlayacağınız nöbet devam ediyor.

Güncelleme: Biz tam haberi yayına aldığımız sırada Epsilon‘dan gelen haber bizi şaşırttı. Taht Oyunları Boyama Kitabı ülkemizde de raflara çıktı.

Tanıtım yazısı şöyle;

game-of-thrones-boyama-kitabiGeorge R. R. Martin’in destansı roman serisini, kırk beş çizime sahip bu özel boyama kitabıyla yeniden tecrübe edin!

Düğünlerin kızıl, ateşin yeşil olduğu, borçların altınla ödendiği Westeros, George R. R. Martin’in usta kalemiyle akıllara kazınmıştı. Şimdi, bu boyama kitabı sayesinde, kılıçları, armaları ve şatolarıyla titizlikle kurulmuş Buz ve Ateşin Şarkısı evreni gözlerinizin önünde canlanırken, boşlukları doldurabilir ve hikâyenin renkliliğine bir kere daha hayran olabilirsiniz.

Bu arşivlik çalışma, dünyaca ünlü çizerler, Yvonne Gilbert, John Howe, Tomislav Tomic, Adam Stower ve Levi Pinfold’un siyah beyaz çizimleriyle, Taht Oyunları evreninin sınırlarını genişletiyor ve sizin de bu dünyaya adım atabilmenizi sağlıyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yolculuklarınız Artık Daha Fantastik!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.