Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Biz Nuka-Cola Bekliyorduk, Fallout Birası Geldi

Biz Nuka-Cola Bekliyorduk, Fallout Birası Geldi

fallout-new-vegas-banner

Fallout hayranlarının en çok beklediği içecek herhalde Nuka-Cola’dır.

Nuka-Cola çıkar mı diye beklerken daha iyisi oldu. Fallout Beer yakında satışa sunulacak.

Fallout oynarken zararlarını bile bile içmeye devam ettiğimiz Nuka-Cola gerçek olmadı belki ama daha iyisi oldu diyebiliriz. Bethesda ve Carlsberg işbirliğiyle ortaya Fallout Birası çıktı.

12’li paket halinde ve 330 ml olarak hazırlanan Fallout biramız Amazon’da satışa sunuldu bile. Siparişler ise 5 Kasım’dan itibaren karşılanmaya başlayacak. Fiyatı ise 29.99 Sterlin.

fallout-bira

Carlsberg yöneticisi Bruce Ray birayla ilgili bizleri aydınlattı ve açık renkli ve kolay içimli pilsner bira olduğunu açıkladı. Tabii Fallout gibi sert bir oyuna belki pilsner yerine daha ağır bir çeşit tercih edilebilirdi ama elimizdekine şükretmekte fayda var. Sonuçta yine Ray’in söylediği gibi bu dünyada bir ilk ve herkesin rahatlıkla içeceği bir bira tercih etmiş olmalılar.

fallout-beer

Fallout 4’e başlarken hem serinlemek hem de biraz olsun sakinleşmek için harika bir tercih olabilir. İngiltere’de bazı publarda bile satılacağı konuşuluyor. Keşke ülkemizde de kolay ulaşılabilir bir hale gelse de bizlerde bir paket tüketmek bir pakette koleksiyon için alsak. İçtiğimizde radyasyon seviyemizde bir değişiklik olur mu bilmem fakat gerçekten çok mutlu edici bir haber.

İlginizi Çekebilir  Elon Musk, Mechaları Gerçeğe Dönüştürecek

İşin tek kötü yanı ürünü internetten sipariş verseniz bile Türkiye’ye göndermiyorlar. Artık İngiltere’deki tanıdıklarımıza yalvaracağız!