Anasayfa » 2020 » Şubat

Aylık Arşiv: Şubat 2020

Elon Musk’a Fantastik İthamlar

Uzay mekiği ve roket üreticisi SpaceX‘in kurucusu ve Üst Yöneticisi Elon Musk hakkındaki komplo teorileri bitmek bilmiyordu ki son olarak sosyal medyada Musk‘ın bir zaman yolcusu olduğu ve 1. Dünya Savaşı‘ndan kalma bir fotoğrafı bulunduğu gibi fantastik bir itham ayyuka çıktı. Sosyal medyayla içli dışlı olan Musk‘ın yanıtı hem seri, hem de iddia kadar fantastik oldu: “Aslında ben 3 bin yaşında bir vampirim. Yüzyıllardır bu sahte kimlikler üzerinden sınanıyorum.”

Devamını Oku »

Candyman Filminden İlk Fragman Yayınlandı

90’lı yıllarda bir seri olarak yer alan ve korku severler arasında kült mertebesine ulaşan Candyman, nihayet yeni versiyonu, daha doğrusu yeniden çevrimiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yeni model Candyman, son dönemin başarılı sinemacılarından Jordan Peele ve Nia DaCosta tarafından yeniden beyaz perdeye uyarlandı.

Kısa bir süre önce ilk posteri görücüye çıkan filmin, fragmanı da paylaşıldı. 1992 yılında orijinali ve serinin ilk filmi yayınlanan Candyman, 12 Haziran 2020 tarihinde ülkemizde de izleyiciyle buluşacak.

Baldur’s Gate 3 Oynanış Videosu Sonunda Yayınlandı

Daha önceki haberimizde Baldur’s Gate 3‘ün oyun görsellerinin ve oynanış videosunun 2020 Pax etkinliğinde ilk defa gösterileceğini söylemiştik.

Her ne kadar etkinlik günü bazı görseller erkenden sızdırılsa da etkinlik sırasında yapım şirketi Larian Studios başkanı Swen Vincke ve oyun dünyasının tanınmış yayıncısı Jesse Cox oyunu bizzat oynayarak biz oyunculara sunum yaptı. İşte oyunun tanıtımı ve detayları!

Devamını Oku »