Haberler

Elon Musk’a Fantastik İthamlar

Uzay mekiği ve roket üreticisi SpaceX‘in kurucusu ve Üst Yöneticisi Elon Musk hakkındaki komplo teorileri bitmek bilmiyordu ki son olarak sosyal medyada Musk‘ın bir zaman yolcusu olduğu ve 1. Dünya Savaşı‘ndan kalma bir fotoğrafı bulunduğu gibi fantastik bir itham ayyuka çıktı. Sosyal medyayla içli dışlı olan Musk‘ın yanıtı hem seri, hem de iddia kadar fantastik oldu: “Aslında ben 3 bin yaşında bir vampirim. Yüzyıllardır bu sahte kimlikler üzerinden sınanıyorum.”

Sputnik News‘in New York Post‘tan Melkorka Licea‘ya dayandırdığı habere göre; komplo teorisyenleri, Elon Musk‘ın bir ‘zaman yolcusu’ olduğunu ve başarısının sırrının da zamanda yolculuk edebilmesinden geldiğini iddia etti. İddianın kanıtı ise 1. Dünya Savaşı yıllarından kalma bir askerin fotoğrafı oldu. Raymond Collishaw isimli bir pilota ait olduğu öğrenilen fotoğrafla ilgili yorumda bulunan bir Twitter kullanıcısı, Musk‘a “1914 yılında neden Kanada’daydın, adın neden Raymon Collishaw’dı ve neden savaş uçağı pilotuydun?” sorusunu yöneltince sosyal medya karıştı. ​Kullanıcının paylaşımı bazılarından olumlu tepkiler alırken, bazıları da komplo teorisiyle dalga geçti.

İlginizi Çekebilir  Yüzyılın En Önemli Pi Günü Geldi!

Yöneltilen soruya kayıtsız kalmayan Elon Musk, “Kendimi ifşa ediyorum: Aslında ben 3 bin yaşında bir vampirim. Yüzyıllardır bu sahte kimlikler üzerinden sınanıyorum” diye yanıt verdi.

Twitter yöneticisi Dick Costolo da 2017 yılında Elon Musk için şu ifadeleri kullanmıştı: “Elon, zaman yolculuğunun gerçek olduğunu kanıtlayabilir, çünkü bir günde bizden daha fazla saati var gibi duruyor veya kendisi gelecekten.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu