Video Galeri

WEIRD: The Al Yankovic Story İlk Fragmanıyla Karşımızda

Daniel Radcliffe‘in Weird Al Yankovic‘i canlandıracağı WEIRD: The Al Yankovic Story filminden ilk fragman geldi. Radcliffe bu fragmanda bir tuhaf duruyor. Tam da olması gerektiği gibi.

Zira tuhaf bir adamı canlandırıyor. Biraz tuhaf durmasını beklerdik. Fakat çok tuhaf dursa da bir garip olurdu. O yüzden ünlü oyuncunun tam kıvamında bir tuhaflığı var desek yanlış olmaz.

Weird Al, ünlü şarkıların sözlerini değiştirerek parodi şarkılar yapmasıyla ünlü bir sanatçı. Bu konuda ünlü olmasının sebebi bu işi internetten önce, radyoda yapmaya başlamış olması. Hatta Eat It şarkısını yayınlayabilmek için Michael Jackson ile albümünde iş birliği bile yapmış biri. Al Yankovic’in hayat hikayesinde birçok tuhaf ve neredeyse fantastik olay var. En azından onun anlattığı şekliyle. Bu yüzden de hayat hikayesini izlemeyi heyecanla bekliyoruz.

Filmin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

WEIRD: The Al Yankovic Story filmi aslında komik bir klipten doğmuştu. O klipte de Weird Al’i Breaking Bad’in Jesse’si Aaron Paul canlandırıyordu. Geçtiğimiz günlerde Paul bu filmde de yüzünü göstereceğini, ancak çekimlerin olacağı gün Covid pozitif çıktığı için sete gidemediğini söylemişti. Film hakkında detaylı bilgi verdiğimiz eski haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Çekimler sırasında yaşanan gelişmeleri içeren haberimize buradan göz atabilirsiniz.

Ayrıca Radcliffe aktörlük hayatı boyunca en çok bu filmin çekimlerinde eğlendiğini söylemişti. Kendisine bir setten ona kalan en değerli eşyanın ne olduğu sorusuna da “Weird Al’in akordeonu” diye yanıt vermişti. O haberin detaylarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Filmin kesin bir çıkış tarihi yok. Ancak sonbahar aylarında çıkmasını bekliyoruz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Star Wars: The Last Jedi Fragmanında Neler Gördük?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.