Video Galeri

Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten Yepyeni Fragman!

Sony Pictures, yayın tarihi yaklaşan yeni çizgi Marvel filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten yeni görüntüler yayınladı. Eğlenceli bir örümcek-evreni macerasına atılmayı vaat eden filmin yeni fragmanında yapımın tüm aksiyonunu görmek mümkün.

Filmin Peter Park versiyonunun Miles Morales’e rehberlik ettiği örümcet-evreninden daha çok ayrıntı veren fragman, izleyicileri aralarında Nicolas Cage’in Spider-Man Noir’inin de bulunduğu Örümcek Adam versiyonları ile tanıştırıyor.

Brooklyn’de yaşayan genç Miles Morales, “acemi Örümcek-Adam” olarak başrolde gördüğümüz Spider-Man; Into the Spider-Verse’te sürprizlerle dolu bir Örümcek-Evrenine gidiyoruz. The Get Down ve Dope yapımlarından Shameik Moore‘un Miles Morales’i seslendirdiği çizgi filmde; Liev Schreiber’ı Kingping, Luna Lauren Velez’i Miles’ın annesi Rio, Lily Tomlin’in May Hala, Hailee Steinfeld’i Spider-Gwen ve Jake Johnson’ı Peter Parker olarak kamera karşısına çıkıyor.

Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman‘ın yönettiği Spider-Man: Into the Spider-Verse’in senaryosu Phil Lord tarafından yazıldı. Phil Lord ve Chris Miller’ın yapımcılığını üstlendiği filmin çıkış tarihi ise 14 Aralık 2018.

Nicolas Cage, Spider-Man Into The Spider-Verse Kadrosuna Katıldı!
Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten İlk Fragman

İlginizi Çekebilir  Kit Harington, Black Knight Rolüyle The Eternals Filmine Katıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu