Sinema Haberleri

Nicolas Cage, Spider-Man Into The Spider-Verse Kadrosuna Katıldı!

Sony Pictures‘ın muhteşem çizimlere sahip yeni çizgi filmi “Spider-Man Into The Spider-Verse” kadrosuna dünyaca ünlü bir oyuncu dahil oldu. Ünlü aktör Nicolas Cage, filmde; içine gireceğimiz Örümcek Evreni’ndeki onlarca Spider-Man karakterinden biri olan Spider-Man Noir‘i seslendirecek.

1933 yılında geçen bu alternatif Örümcek Adam versiyonu, Büyük Buhran döneminde kurgulanan karanlık bir Spider-Man olan Noir’i konu alıyor. Ve bu karakter aradan geçen 75 yılın ardından Spider-Man into the Spider-Verse’te Nicolas Cage‘in sesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım Cage bu role nasıl adapte olacak?

Öte yandan; The Lego Movie ve 21 Jump Street yapımlarının yaratıcısı Phil Lord ve Chris Miller‘ın bizi taptaze bir Spider-Man Evreni’ne götüreceği “Spider-Man Into The Spider-Verse”te; Brooklynli Miles Morales ve Örümcek Evreni’nin sınırsız olasılıkları ile tanışacağız.

► Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten İlk Fragman

Orta yaşlarının sonundaki Peter Parker‘ın New Girl’ün yıldızı Jake Johnson tarafından seslendirileceği yapımda; Miles Morales‘i Shameik Moore, Lord Kingpin‘i Liev Schreiber, Spider-Gwen‘i Bumblebee’nin yıldızı Hailee Steinfeld, Aaron Amca’yı Mahershala Ali, Miles’ın babası Jefferson’ı Brian Tyree Henry, annesi Rio’yu Luna Lauren Velez, May Hala’yı ise Lily Tomin seslendirecek.

Spider-Man Into The Spider-Verse, 14 Kasım 2018‘de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Deadpool Filminden 2 Kadın 1 Yumruk Klibi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu