Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Nicolas Cage, Spider-Man Into The Spider-Verse Kadrosuna Katıldı!

Nicolas Cage, Spider-Man Into The Spider-Verse Kadrosuna Katıldı!

Sony Pictures‘ın muhteşem çizimlere sahip yeni çizgi filmi “Spider-Man Into The Spider-Verse” kadrosuna dünyaca ünlü bir oyuncu dahil oldu. Ünlü aktör Nicolas Cage, filmde; içine gireceğimiz Örümcek Evreni’ndeki onlarca Spider-Man karakterinden biri olan Spider-Man Noir‘i seslendirecek.

1933 yılında geçen bu alternatif Örümcek Adam versiyonu, Büyük Buhran döneminde kurgulanan karanlık bir Spider-Man olan Noir’i konu alıyor. Ve bu karakter aradan geçen 75 yılın ardından Spider-Man into the Spider-Verse’te Nicolas Cage‘in sesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım Cage bu role nasıl adapte olacak?

Öte yandan; The Lego Movie ve 21 Jump Street yapımlarının yaratıcısı Phil Lord ve Chris Miller‘ın bizi taptaze bir Spider-Man Evreni’ne götüreceği “Spider-Man Into The Spider-Verse”te; Brooklynli Miles Morales ve Örümcek Evreni’nin sınırsız olasılıkları ile tanışacağız.

► Spider-Man: Into the Spider-Verse’ten İlk Fragman

Orta yaşlarının sonundaki Peter Parker‘ın New Girl’ün yıldızı Jake Johnson tarafından seslendirileceği yapımda; Miles Morales‘i Shameik Moore, Lord Kingpin‘i Liev Schreiber, Spider-Gwen‘i Bumblebee’nin yıldızı Hailee Steinfeld, Aaron Amca’yı Mahershala Ali, Miles’ın babası Jefferson’ı Brian Tyree Henry, annesi Rio’yu Luna Lauren Velez, May Hala’yı ise Lily Tomin seslendirecek.

İlginizi Çekebilir  Kristen Wiig'in Wonder Woman 1984 Setinden İlk Fotoğrafı Yayınlandı

Spider-Man Into The Spider-Verse, 14 Kasım 2018‘de gösterime girecek.