Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri » Jungle Cruise’dan Yeni Fragman

Jungle Cruise’dan Yeni Fragman

Disney, Jungle Cruise‘dan yeni bir fragman yayınladı. Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra‘nın üstlendiği fantastik macerada Amazon ormanlarında geçen bir yolculuk anlatılıyor.

Başrollerde karizmatik bir nehir teknesi kaptanını canlandıran Dwayne Johnson ve gözü pek bir kaşif rolünde Emily Blunt‘ın bulunduğu “Jungle Cruise”un kadrosunda ayrıca Jesse Ramirez, Jack Phallons ve Paul Giamatti ile birlikte Edgar Ramirez ve Jack Whitehall bulunuyor.

Londra’dan Amazon ormanlarına seyahet eden Lily, ona nehirde La Quila adlı yıkık dökük ama hoş teknesiyle rehberlik etmesi için Frank’in kuşku uyandıran servisini tutar. Lily, tıbbın geleceğini değiştirme gücüne sahip, eşsiz bir iyileştirme yeteneği olan eski bir ağacı ortaya çıkarmaya kararlıdır. Bu destansı maceraya beraber atılan alışılmadık ikili, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen, sayısız tehlike ve doğaüstü güçle karşılaşır. Ancak kayıp ağacın sırları ortaya çıktıkça, Lily ve Frank’in kaderleri ve insanlığın geleceği için de risk giderek artmaktadır.

Yapımcılığını Doug Merrifield, John Davis, John Fox, Dwayne Johnson, Hiram Garcia, Dany Garcia ve Beau Flynn‘in yaptığı film 24 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girecek.

İlginizi Çekebilir  Deadpool Filminden İkinci Fragman (+18)