Video Galeri

Cars on the Road: Cars Animasyonu ama Mad Max Buzzard’larıyla

Pixar‘ın film serisi Cars‘ın yan hikayesini anlatacak olan Cars on the Road animasyon dizisi 8 Eylül‘de çıkıyor. Fragmanda Şimşek McQueen, Mad Max‘in The Buzzards araçlarıyla karşı karşıya geliyor.

Hatta Mad Max: Fury Road‘a direkt gönderme yapan sahneler var fragmanda. Yani dizideki araçlar Mad Max evrenini andırmakla sınırlı kalmamış.

Fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz:

YouTube player

Cars on the Road, film serisindeki olayları devam ettirmeyecek. Bir spin-off olarak geçen yapım, bağımsız bir yan hikayeyi işleyecek. Mater ve McQueen birlikte ülkeyi boydan boya gezmek amacıyla yola çıkacaklar. Niyetleri bu seyahatin sonunda Mater’in kız kardeşinin yanına ulaşmak. Ancak seyahatleri bekledikleri gibi huzurlu ve eğlenceli geçmeyecek. Tehlikelerle dolu bir macera olacak!

Bölümlerden birinde hurda dinozorlara yem olurken bir diğerinde konvoyun arkasında takılıp kalacaklar. Ve en az bir bölümde başları Mad Max evreninden fırlamış serseri araçlarla derde girecek.

Dizinin geleceğini geçen yıl Disney+ gününde öğrenmiştik. İlk bölümü de bu yılın Disney+ gününde, yani 8 Eylül’de ekranlarda olacak. Toplamda 9 bölümden oluşacak. Ve Şimşek McQueen’i yine Owen Wilson seslendirecek.

Serinin üç bölümünü Brave‘in senaristliğini ve yönetmenliğini yapan Steve Purcell yönetiyor. Başka üç bölümde yönetmen koltuğunda Bobby Podesta oturuyor. Ve son üçlünün yönetmenliği de üçüncü Cars filminin yönetmeni Brian Fee‘ye kalıyor.

Kaynak: Polygon, ComingSoon

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.