Video Galeri

Assassin’s Creed Valhalla’nın Yeni Sinematik Fragmanında Eivor, İngiltere Hükümdarı Olmanın Yöntemini Anlatıyor

Ubisoft, çıkmasına günler kalan Assassin’s Creed Valhalla oyununun yeni bir fragmanını yayınladı.

Valhalla‘nın son paylaşılan fragmanında; Eivor, kimse size izin vermek istemezken nasıl İngiltere‘nin yeni hükümdarı olunabileceğini hem anlatıyor hem uyguluyor:

“İtibar. O itibar onu bir efsane yapabilir. Her şeyden önce nasıl yapılacağını öğrenmeniz lazım. Önce etkileyici bir şeyler giyin. Sonra da dikkat çeken girişinizi yapın. Barbar olduğunuzu düşünüyorlar. Onları hayal kırıklığına uğratmayın. Tüm bunlardan sonra mı? Tabii ki yağmalayın. Ama önünüze geleni almayın. Onların en sevdiği şeyleri alın. Açıkçası herkesi öldürmemizi bekleyecekler ama bir kişiyi sağ bırakın. -Git ve kime söylüyorsan şunu söyle: Şeytan buraya yerleşmeye kafasına koydu!- İşte tarihe adınızı yazdırıp Valhalla’daki yerinizi hak etmenizin yolu budur.”

YouTube player

Oyuncuların Viking olmayı heyecanla beklediği oyunun konusu ise şöyle: M.S. 9. yüzyılda bitmek bilmeyen savaşlar ve azalan kaynaklarla Norveç‘ten sürülen Eivor, bir Nors klanını buzlu Kuzey Denizi boyunca İngiltere‘nin bölünmüş krallıklarının zengin topraklarına götürecek. Amaçları; ne pahasına olursa olsun yeni, kalıcı bir yuva kurmak. Savaşlar kızışacak, krallıklar çökecek. Bu Vikinglerin çağı!

Assassin’s Creed Valhalla, 10 Kasım 2020‘de Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation4, Stadia, Windows PC‘de Epic Games Store ve Ubisoft Store‘da, Ubisoft‘un abonelik hizmeti UPLAY+‘ta çıkacak. Oyunun ön siparişini verenler The Way of the Berserker adlı ek görevi elde ediyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Boys 2. Sezonundan Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.