Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » X-Men Serisine Bir Yenisi Ekleniyor – The New Mutants

X-Men Serisine Bir Yenisi Ekleniyor – The New Mutants

x-men-new-mutants

20th Century Fox yeni bir X-Men filmi için düğmeye bastı. The New Mutants isimli bir başka X-Men hikayesi izleyiciyle buluşacak.

Şu an bile beklediğimiz filmlerin haddi hesabı yok ve bunlara bir yenisi daha eklendi. The New Mutants isimli seri ilk olarak 1963’te yayınlanan X-Men serisinden yıllar sonra 1982 yılında ortaya çıkmış bir yan hikaye diyebiliriz.

Xavier’ın okuluna başlayan yeni ve genç öğrencileri konu alıyor. Bunlar arasında isimlerini en çok duyduklarımız Cannonball, Karma, Mirage, Sunspot ve Wolfsbane.

Cannonball

Filmin yönetmenliği için Josh Boone ile anlaşılmış. Boone daha önce 2014 yapımı “The Fault in Our Stars” filminin yönetmenliğini yapmış ve bazı “Jackass” yapımlarında çalışmıştı.

Yapımcılığı ise Simon Kinberg üstlenmiş ve Deadline’a yaptığı açıklamada şunları söylemiş; ” X-Men dünyasının yeni bir parçasını keşfedecek olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Aynı şekilde Josh’la çalışacak olmaktan ve bu genç karakterler hakkındaki hikayeyi anlatacak olmaktan dolayı da çok heyecanlıyız.”

x-men-new-mutants-resim

Henüz filmle ilgili bir tarih verilmemiş olsa da güzel bir haber diyebiliriz.

İlginizi Çekebilir  Disney Plus'ın Marvel Dizilerinden İlk Sahneler Ortaya Çıktı