Sinema Haberleri

Woody Harrelson, Han Solo Filminde Yer Alacak

Disney, Star Wars filmlerini yıldız yağmuruna tutmaya devam ediyor. Han Solo’nun gençliğini konu alacak filmde Woody Harrelson’ın oynayacağı kesinleşti.

Phil Lord ve Chris Miller, ABD’li ünlü aktör Woody Harrelson’ın Han Solo filminde yer alacağını resmen duyurdu. Natural Born Killers ile adını duyuran Woody Harrelson, kara mizah ve suç temasını başarıyla üstlenen oyunculardan birisi.

İlgili Makaleler

Woody Harrelson’ın oynayacağı karakterin, Han Solo’nun akıl hocası olacağı söyleniyor. Ancak rol hakkında henüz bir bilgi yok. Çoğu Star Wars hayranına göre Harrelson, Legends adı altında toplanan Genişletilmiş Evren karakterlerinden biri olan Alexandr Badure’u canlandıracak. Rebels dizisi ile seriye tekrardan eklenen Amiral Thrawn’ın ardından, Badure’un da ana seriye ekleneceği düşünülüyor.

Badure, bir Stormtrooper askeriyken bu işi bırakıp pilotluğa merak salan ve galakside kaçakçılık yapmaya başlayan birisi. Han Solo’nun kaçakçılık işlerini Badure’dan öğrendiği biliniyor. Tabii Disney bu karakteri kullanır mı orası bilinmez.

Woody Harrelson’ın Han Solo’nun babasını oynayacağı da söylentiler arasında. Göreceğiz…

İlginizi Çekebilir  Yeni X-Men Filmlerinde Kozmik Elementler Olabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu